/در جشن درختکاری/نشاندن نهال مهر و همدلی توسط بانوان کارمند شهرداری یزد

/در جشن درختکاری/نشاندن نهال مهر و همدلی توسط بانوان کارمند شهرداری یزد
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد – در راستای حفظ و نگهداری از محیط زیست و منابع طبیعی سطح شهر برای نسلهای آینده و نیز مقابله با طوفان و آلودگی هوا شهر ، به مناسبت هفته منابع طبیعی و روزدرختکاری، بانوان کارمند شهرداری به اتفاق سرکار خانم سیده حمیده وزیری نائب رئیس شورای اسلامی شهر و سرکار خانم عبدالحسین زاده مشاور امور بانوان استانداری و سرکار خانم منصوری مشاورشهرداردرامور بانوان شهرداری در پارک کوهستان اقدام به کاشت درخت و آبیاری از آنها نمودند.
سیده حمیده وزیری نائب رئیس شورای اسلامی شهر یزد ضمن تبریک هفته منابع طبیعی و روز درختکاری با اشاره به حدیث پیامبر اکرم (ص) با مضمون هر که درختی بکارد و از آن حفاظت نماید تا ثمر دهد خداوند به اندازه ثمر آن به وی پاداش خواهد داد گفت: با توسعه شهرها و افزایش آلودگی هوا و در مناطق گرم و خشک همچون استان یزد وجود طوفان های مخرب و ... ایجاد فضای سبز در نقاط مختلف شهرها امری حیاتی و ضروری است و باید در حفظ و نگهداری از فضای سبز و نیز کاشتن درخت و نهال تلاش کرد.
وی جشن درختکاری را پیوند مردم با طبیعت ذکر کرد و خاطرنشان ساخت: با نزدیک شدن به بهار طبیعت همه ما باید با زمین آشتی کنیم و به یاری طبیعت بشتابیم و درخت مهر و همدلی را بر دامن زمین خشک و بی آب و علف بنشانیم تا مردم شهرمان از بلایای طبیعی از جمله طوفان و... و آلودگی هوا در امان باشند.