/ به مناسبت گرامیداشت هفته شوراها /دیدار اعضای سومین دوره شورای اسلامی شهر یزد با اعضای شورای دوره اول ودوم

/ به مناسبت گرامیداشت هفته شوراها /دیدار اعضای سومین دوره شورای اسلامی شهر یزد با اعضای شورای دوره اول ودوم
به مناسبت گرامیداشت هفته شوراها اعضای سومین دوره شورای اسلامی شهر یزد با اعضای دوره اول ودوم شورای شهر وشهرداران اسبق شهرداری دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد – در این دیدار مهندس ميرسعيدي معاونت امور عمرانی استانداری یزد اقدامات شوراي اسلامي شهر يزد در راستای شفاف سازي عوارض، تصويب و آگهي به موقع آن و رفع ابهامات با كار كارشناسي و استفاده از نظر صاحب نظران را تقدیر کرد و از شوراها خواست در راستای فرهنگسازی وساماندهی یک مجموعه واحد تلاش نمایند تا وجهه شورا در بین مردم زیرسئوال نرود.
در این جلسه سید علی محمد میرحسینی رئیس سومین دوره شورای اسلامی شهر یزد ضمن خیرمقدم گویی به میهمانان حاضر در جلسه از صدا وسیمای استان یزد به خاطر عدم پوشش خبری در ایام هفته شوراها گلایه نمود.
در این جلسه اعضای اول ودوم شورای اسلامی شهر یزد و نیز شهرداران اسبق شهرداری پیشنهادات خود را در مورد ارتقاء و توسعه شهر عنوان نمودند.
در پایان جلسه ازسوی سومین دوره شورای اسلامی از خانواده زنده ياد اسكندر اصلاني رئيس شوراي اول و دوم شهر يزد، مهندس میرسعیدی معاون امور عمرانی استانداری ، سيدعلي اكبر ميروكيلي شهردار يزد، علي كريمي مشاور جوان و افتخاري شورا تقدیر وتشکر گردید.