یکی از اولویت‌های این کمیسیون تجهیز پارک شادی می باشد

یکی از اولویت‌های این کمیسیون تجهیز پارک شادی می باشد

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد

رئیس و اعضای کمیسون خدمات شهری شورای اسلامی شهر یزد به اتفاق مهندس صفدرپور مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری، ازقسمت های مختلف پارک شادی بازدید کردند.

سپنتا نیکنام رئیس کمیسون خدمات شهری شورای اسلامی شهر یزد در این بازدید با اشاره به اینکه ،توجه به نیاز شهر به یک شهر بازی مجهز، ایمن و زیبا، حق مسلم شهروندان می باشد، تصریح کرد: کمیسیون خدمات شهری در این مدت زمان یک ساله بازدیدهای مختلفی را از این پارک انجام داده و در تلاش است که در این بازه زمانی، به تجهیز پارک که در شان شهروندان باشد اقدام کند و این کمیسیون تقویت نظارت بر نحوه ارائه خدمات شهری به شهروندان یزدی، را سرلوحه کارخود قرار داده است.

وی در ادامه یادآور شد: با جلسه ای که با حضور اعضای کمیسیون خدمات شهری با مهندس صفدرپور مدیر عامل سازمان پارکها وفضای سبز شهرداری در محل پارک شادی برگزار شد، مشکلات جمع بندی و مقرر گردید یک میلیارد تومان بودجه برای ساماندهی و تجهیز پارک شادی در نظر گرفته شود.

سپنتا نیکنام در پایان اظهارامیدواری کرد: بتوانیم  امکانات رفاهی، تفریحات سالم و سرگرمی های مفید و البته کم هزینه برای شهروندان فراهم نمائیم.

گفتنی است در حال حاضر در یزد، پارک شادی با برخورداری از مرکزیت شهربازی های یزد، شهربازی پارک کوهستان، پارک هفت تیر و پارک بزرگ شهر، اصلی ترین شهربازی های مرکز استانی با بیش از 600 هزار نفر را تشکیل می دهد.