گلایه عضو کمیسیون خدمات شهری از وضعیت نامناسب حمل و نقل عمومی یزد

گلایه عضو کمیسیون خدمات شهری از وضعیت نامناسب حمل و نقل عمومی یزد

عضو کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر یزد در نطق پیش از دستور هشتاد و ششمین جلسه شورا خواستار اصلاح وضعیت سه راه شحنه و تامین نیازهای شهروندان شد.
سپنتا نیکنام به مشکلاتی از جمله کهنگی ناوگان، نامناسب بودن ایستگاه های اتوبوس، نظافت نامطلوب اتوبوس ها، شرایط بد تهویه و سرمایش، وضعیت ناگوار پایانه ها، سرفاصله زیاد ورود اتوبوس به ایستگاه ها، نرخ پایین هوشمند سازی شبکه حمل و نقل عمومی و عدم استفاده از وسایل نقلیه کوچک تر مانند مینی بوس ها و ... برای مسیرهای خلوت به عنوان مشکلات جدی حمل و نقل عمومی شهر یزد است.
نیکنام گفت: وقتی زیرساخت ها تامین نیست ما مردم را به انجام آن سفارش میکنیم و این موضوع متاسفانه به شعار تبدیل می شود و حقوق شهروندی که‌ حقوق مسلم مردم است نادیده گرفته می شود.
برای استفاده از ناوگان عمومی ابتدا باید زیرساخت ها فراهم شود.
اولین پیام‌مردمی بعد از ورودم به شورا در مورد پایانه مسافربری سه راه شحنه و دولت آباد در مورد وضعیت صندلی ها و سایه بان ها در طول یک سال بود.
متاسفانه یک سال و نیم است  مکانی که مردم از این پایانه استفاده می کنند که فاقد کوچکترین‌ امکانات بوده و متاسفانه برای برطرف شدن مشکلات پیگیری نشده و مردم در طول یک سال از کوچکترین امکانات مثل صندلی و سایه بان محروم بوده اند. 
اعتقاد دارم اگر شهرداری بخواهد کاری انجام دهد میتواند انجام دهد و این‌مکان در شان مردم شهر یزد نیست و باید هرچه سریعتر خدمات مناسب برای شهروندان در این پایانه ایجاد شود.
درخواست دارم از شهردار که بررسی بفرمایید خسارتی که به شهر وارد شده در این موضوع پیمانکار آن توبیخ شود تا وضعیت بهبود یابد و مردم دغدغه نداشته باشند.