چهارصد و شانزدهمين جلسه سومين دوره شوراي اسلامي شهريزد

چهارصد و شانزدهمين جلسه سومين دوره شوراي اسلامي شهريزد

 


صورتجلسه
   چهارصدو شانزدهمين جلسه شوراي اسلامي شهريزد با تلاوت آیاتی ازکلام ا... مجید درساعت 7 صبح چهار‌شنبه مورخ 11/12/89 با حضور اكثريت اعضاء تشكیل گرديد:
در ابتدا سركار خانم وزيري نايب رييس شورا با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و آرزوي توفيق همكاران ارجمندو ساير مسئولين و تقدير و تشكر از اعضاي شورا بخاطر بررسي بخشهايي از بودجه پيشنهادي سال 90 شهرداري، از كميسيون برنامه و بودجه خواست تا هر چه زودتر بودجه سال 90 سازمان‌هاي وابسته به شهرداري را با حضور مديران و كارشناسان مربوطه هر سازمان بررسي نمايد. ايشان در ادامه اظهار داشت با توجه به اينكه بعضي از سازمان‌هاي وابسته به شهرداري در حال حاضر از لحاظ مالي وضعيت خوبي ندارند و نتوانسته‌اند حقوق كاركنان خود را پرداخت نمايند از شهرداري خواست تا هر چه زودتر با يك برنامه‌ريزي مناسب و با تأمين اعتبارات لازم اقدامات اساسي و ضروريدر اين زمينه بعمل آورند. وي در ادامه تأكيد نمود با توجه به نزديك شدن پايان سال شهرداري در جهت ساماندهي ميدان اميرچقماق و اصلاح هندسي چهارراه فاطميه با نظارت هر چه بيشتر نسبت به تكميل و آماده‌سازي آن پروژه‌ها اقدام نمايد.
در ادامه جلسه با توجه به هماهنگي‌هاي بعمل آمده قبلي، آقاي دشتكي مدير مالي شهرداري در جلسه شورا حضور يافت و بخشهايي ديگري از بودجه پيشنهادي سال 90 شهرداري از جمله رديف‌هاي مربوط به وظيفه خدمات شهري از جمله سوخت ،آب، برق، مواد لوازم مصرف نشدني، خريد ساختمان، زمين، حقوق و امتيازات، ساختمان و تأسيسات، ماشين‌آلات و وسائط نقليه، كالاي مصرف نشدني، كمك و پرداختهاي ديگر به بخش عمومي و بخش خصوصي، بازپرداخت وام و كارمزد، پرداختهاي انتقالي به كاركنان، ديون و تعهدات مورد بررسي و بحث و تبادل نظر بعمل آمد.
 سپس در ادامه با توجه به حضور آقاي جوكار معاونت برنامه‌ريزي و توسعه شهرداري در جلسه شورا، ايشان توضيحاتي در خصوص تهيه برنامه پنج ساله شهرداري بر اساس مواد 1 و 2 و 15 قانون نوسازي و عمران شهري جهت استحضار اعضاي شورا ارائه نمود.
 
جلسه با ذكر صلوات درساعت 10 خاتمه يافت.