چهارصدو هفتاد و نهمين جلسه سومين دوره شوراي اسلامي شهريزد

چهارصدو هفتاد و نهمين جلسه سومين دوره شوراي اسلامي شهريزد
صورتجلسه
 
   چهارصدو هفتاد و نهمين جلسه شوراي اسلامي شهريزد با تلاوت آیاتی ازکلام ا... مجید درساعت 7 صبح ‌روز چهار‌شنبه مورخ 25/8/90 با حضور كليه اعضاء تشكیل گرديد:
در ابتدا رياست شورا با سلام و صلوات برمحمد و آل محمد (ص) فرا رسيدن عيد سعيد غدير خم، عيد امامت و ولايت را بر همگان تبريك و تهنيت عرض نموده و از برگزاري مراسم انجام شده توسط شهرداري در حسينيه ثارا... در رابطه با تجليل از كارگران خدوم و زحمت‌كش واحد خدمات شهري و همچنين از اقدامات خوب و مفيد ستاد مبشر غدير شهرداري در اين ايام تقدير و تشكر نمود.
سپس آقاي كوچك‌زاده ضمن تبريك عيد سعيد غدير خم خواستار ارسال بيانيه‌اي از سوي شورا در خصوص احداث آزادراه نطنز-يزد- سيرجان به وزير محترم راه و شهرسازي و رونوشت آن به ساير مسئولين استان جهت پي‌گيري هر چه زودتر اين موضوع گرديد.
در ادامه جلسه با توجه به هماهنگي‌هاي بعمل آمده قبلي با حضور شهردار محترم و مسئولين مالي و درآمد شهرداري موضوع عملكرد درآمد و هزينه شش ماهه اول سال 90 شهرداري مطرح گرديد كه در ابتدا آقاي خباززاده رياست كميسيون برنامه و بودجه گزارشي از بررسي‌هاي بعمل آمده در خصوص صورت مقايسه‌اي وصولي قطعي با پيش‌بيني درآمد، جدول مقايسه‌اي ارقام وصولي شش ماهه مربوط به سال‌هاي 89 و 90، جدول مقايسه‌اي وضعيت اعتبارات مصوب و هزينه‌هاي انجام شده و خلاصه‌اي از صورت جامع درآمد و هزينه‌هاي شش ماهه 90 شهرداري ارائه نمود. سپس هر يك از اعضاي شورا نقطه‌نظرات و پيشنهادهاي خود را مطرح و در رابطه با موضوع مشاركت‌ها، فروش اموال شهرداري، وام‌هاي دريافتي، اعتبارات تخصيص يافته دولتي بحث و تبادل نظر بعمل آمد كه در پايان مقرر گرديد موضوع فوق در جلسات آينده شورا مورد بررسي و راهكارهاي مناسب به ترتيب اولويت براي شهرداري تعيين تكليف گردد.
 
مصوبات :
         بررسي مصوبات كارگروه ماده 18
1- پيرو بند دو صورتجلسه مورخ 23/6/90 شورا، نامه شماره 17 واحد/33100-17/8/90 مدير كل آموزش و پرورش استان ثبت دبيرخانه به شماره 3342-18/8/90 در خصوص بررسي مصوبات كارگروه ماده 18 حمل و نقل و سرويس دهي دانش‌آموزان مدارس استان «مورخ 12/5/90» رديف‌هاي 2،3،4 به شرح ذيل:
2- مقرر گرديد با توجه به تعطيلي روز پنجشنبه در دوره ابتدايي هنگام بستن قرارداد اياب و ذهاب پنج ششم محاسبه گردد. (ميني بوسراني 000/958 ريال، تاكسيراني000/316ريال).
3- در صورت به حد نصاب نرسيدن تعداد سرنشينان ميني بوس (16نفر) مبلغ به صورت مساوي به تعداد نفرات سرنشينان تقسيم و مابه‌التفاوت از آنها اخذ گردد.
4- با توجه به شرايط خاص دانش‌آموزان مدارس استثنايي حتي‌الامكان افزايش نرخ در هنگام بستن قرارداد و سرويس دهي صورت نپذيرد.
موضوع در صحن علني شورا مطرح، پس از بحث و تبادل نظر و استماع نظرات مخالف و موافق موارد به شرح زير مورد تصميم‌گيري قرار گرفت:
بند 2 : مورد مخالفت قرار گرفت.
بند 3 : مورد تصويب قرار گرفت.
بند 4: مورد تصويب قرار گرفت .
 
 
 
        معرفي نماينده
 
2- رونوشت نامه شماره 600/37424-17/8/90 سرپرست حوزه حمل و نقل ترافيك شهرداري ثبت دبيرخانه شورا به شماره 3346-18/8/90 در رابطه با معرفي نماينده شورا جهت حضور در شوراي سياست‌گذاري- آموزشي براي هدايت امور پارك آموزش ترافيك، موضوع در صحن علني مطرح، پس از بحث و تبادل نظر و استماع نظرات ، آقاي سيد علي محمد ميرحسيني به عنوان نماينده شورا در اين خصوص تعيين و انتخاب شدند. ضمناً به شهرداري پيشنهاد مي‌گردد سركار خانم مهندس مرشدي از دانشكده علمي كاربردي شهرداري به عنوان عضو شوراي سياست‌گذاري-آموزشي حضور داشته باشند.
 
جلسه با ذكر صلوات درساعت 10 صبح خاتمه يافت.