چهاربازديد در یک سفرسه ساعته

چهاربازديد در یک سفرسه ساعته

تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر یزد به همراه معاونین شهردار از سه طرح در حال اجرا و در دست اقدام شهرداری شامل كتابخانه مركزی، پارك بزرگ حسن‌آباد و بلوار علامه جعفری و همچنین باغ متروكه در حسن آباد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد- بازدیدكنندگان در ابتدا ضمن بازدید از كتابخانه مركزی، مشکلات پیشروی این پروژه را بررسی، و خواستار تسریع در عملیات اجرایی در این ساختمان شدند.

گفتنی است ادامه عملیات اجرایی ساختمان کتابخانه مرکزی یزد بعد از اینکه سالها به حال خود رها شده بود توسط معاونت عمران استانداری با اختصاص مبلغ20میلیاردریال جهت تكمیل آن به شهرداری یزد واگذار شد.

بازدید از پارک بزرگ حسن‌آباد دومین برنامه اعضای شورا در این سفر بود که از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفتند.

خوشبختانه با پیگیری‌های مستمراعضای شورای اسلامی شهر، درحال حاضر عملیات نهالکاری، احداث پیاده رو و سکوهای نشیمن در این پارک رو به پیشرفت می باشد.

بازدید اعضای شورای شهر یزد به یک باغ متروكه در قسمت پایین رودخانه محله حسن‌آباد ختم شد.

به گفته رحمت‌آبادی مدیرمنطقه دو شهرداری، این باغ که دارای آب قنات حسن آباد هم می‌باشد با کاربری فضای سبز و پارک بانوان خریداری و اجرایی شود.

در پایان ؛ در بازدید کوتاه اعضای شورای اسلامی شهر یزد از بلوار علامه جعفری، مقرر شد که در این بلوار قطعه زمینی به متراژ حدود 8 هزار مترمربع جهت پارك مریم آباد نیز خریداری و عملیات اجرایی آن شروع شود.