پیام شورای اسلامی شهر یزد به مناسبت 22 بهمن

پیام شورای اسلامی شهر یزد به مناسبت 22 بهمن

انقلاب ما انفجار نور بود حضرت امام خمینی (ره)
دهه مبارک فجر یادآور دور اندیشی و استقلال خواهی ملتی منسجم،خداجو و همیشه در صحنه است که توانست تحت رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در رویایی با استبداد، فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی خویش را آغاز کند و موجب احیای معارف الهی در سرزمین کهن ایران شود.
اینک پس از گذشت چهل سالِ پُرافتخار از عمر انقلاب، خداوند را شاکریم که حاصل واکاوی عوامل تکامل و بررسی این مسیر چهل ساله، کارنامه ای درخشان از دستاورد هایی شگرف است. هرچند ضروریست مرور نقاط ضعف و کاستی ها نیز مورد توجه قرار گیرد اما در فضای امروز همدلی و یک صدایی تنها راه غلبه بر دشمنان در میدان های مختلف است.
با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه آزادی، امنیت، ایثار و مقاومت و آرزوی علو درجات برای روح پرفتوح بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و تجدید بیعت دوباره با آرمان های انقلاب؛ چهلمین سالگرد به کرسی نشستن شعار «استقلال،آزادی،جمهوری اسلامی» را تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن دعوت از عموم مردم شهر یزد برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن،  سربلندی روز افزون کشور و ملت ایران به ویژه مردم شریف یزد، شهر میراث جهانی را در عرصه های مختلف سازندگی و بالندگی از خداوند منان خواستاریم.