پیام تبریک روز جمهوری اسلامی ایران و روز طبیعت توسط شورای اسلامی شهر یزد

پیام تبریک روز جمهوری اسلامی ایران و روز طبیعت توسط شورای اسلامی شهر یزد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد

شورای اسلامی شهر یزد در پیامی با تبریک سالروز ولادت حضرت زهرا (س) ضمن گرامیداشت روز جمهوری اسلامی ایران و روز طبیعت ،این دو روز به تمام شهروندان تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

در روز، دوازدهم فروردین جمهوري اسلامي ايران با رأي حداكثري امت هميشه در صحنه، به رهبري امام خميني (ره)، مُهر تأييد و تأكيد گرفت.

در روز دوازده فروردين مردم هميشه در صحنه وآگاه و هوشيار ايران با انسجام و توكل بخدا با شركت در همه پرسي و مشاركت کامل خود در روزهاي آغازين انقلاب قدرت و توان خود را به دنيا نشان دادند و با راي 98 درصدي به جمهوري اسلامي عشق و ارادت خود را به نظام مقدس جمهوري اسلامي به اثبات رساند.

شورای اسلامی شهر یزد ضمن تبريك ميلاد باسعادت بانوي مكرم اسلام حضرت فاطمه الزهرا (س) ،سالروز ولادت حضرت امام خمینی رحمت الله علیه، يوم الله بزرگ روز جمهوری اسلامی را به عموم ملت مسلمان، شجاع و هميشه در صحنه ايران و مردم شریف شهر یزد گرامی داشته و موفقيت همگان را در راستاي آرمان هاي بلند امام راحل (ره) و منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) از درگاه خداوند متعال مسئلت مي نمايد.

 

همچنین شورای اسلامی شهر یزد با آرزوی روزی خوش در آخرین روز تعطیلات نوروزی امیدوار است : انشاالله شهروندان عزیز در روز  طبیعت در کنار بهره مندی از طبیعت زیبا وآب وهوای پاک و چشم نواز طبیعت در کنار یکدیگر روزی به یاد ماندنی را درکنار خانوادها سپری نموده و در حفظ منابع طبیعی و رعایت نظافت وبهداشت آن کمال دقت لازم را داشته باشیم.

همچنین در این روز فرصت بسیار مناسبی است تا درس احترام به طبیعت را به کودکانمان بیاموزیم.عشق به طبیعت رادر دل فرزندان دلبندمان بکاریم تا بدانند برای شکرگزاری شایسته نعمت طبیعت ، این هدیه خداوند یگانه ، باید در حفاظت از این امانت الهی کوشا باشند.