پيام تسليت شوراي اسلامي شهر يزد به مناسبت درگذشت آيت الله‌العظمي فاضل لنكرانی

پيام تسليت شوراي اسلامي شهر يزد به مناسبت درگذشت آيت الله‌العظمي فاضل لنكرانی
اعضاي اعضاي سومين دوره شوراي اسلامي شهر يزد در پيامي ارتحال آيت الله العظمي فاضل لنكراني را تسليت گفتند.
به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر يزد، متن پيام بدين شرح است:
انالله و انا عليه راجعون
ملت ايران در آستانه شهادت حضرت زهراي مرضيه(س) يكي از بزرگترين مراجع عاليقدر جهان تشيع حضرت آيت الله‌العظمي فاضل لنكراني را از دست داد.
ارتحال تاسف برانگيز عالم مجاهد، فقيه صمداني و مرجع والامقام، حضرت آيت الله‌العظمي حاج آقاي محمد فاضل لنكراني(قده) خسارتي سنگين براي تشيع، حوزه علميه و همه جهان اسلام است كه تنها لطف ويژه حضرت پروردگار مي‌تواند آنرا جبران كند.
آن بزرگوار كه بيش از نيم قرن در عرصه علم و عمل جايگاهي ممتاز داشت، از رهروان بلند آوازه حضرت امام خميني(قده) و از پشتوانه‌هاي محكم و روشن بين نظام جمهوري اسلامي و مدافع حق و حرمت مردم و پاسدار امين مكتب اهل بيت (ع) و مدافع دلير رفعت جايگاه حوزه در عرصه علم و اخلاق و عمل بود.
تربيت‌شدگان آن والاگهر هم اكنون نيز سرمايه‌اي گران سنگ براي اسلام و ايرانند.
مردم شهيد پرور يزد در حالي اين ضايعه بزرگ را تحمل مي كنند كه روزگاري نه چندان دور و در زمان دولت ستم شاهي ميزبان سومين دوره شوراي اسلامي شهر يزد اين مصيبت  بزرگ را به پيشگاه حضرت بقيه الله الاعظم(عج) و رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام و حوزه‌هاي علميه، به خصوص حوزه  علميه قم و به جامعه اسلامي و خاندان پاك و گرامي آن فقيه عالي قدر تسليت عرض مي‌كنيم و علو درجات آن بزرگوار و صبر و اجر بازماندگان معزز از درگاه حضرت حق خواستاريم.