پنجمين جلسه ‌چهارمين دوره شوراي اسلامي شهريزد

پنجمين جلسه ‌چهارمين دوره شوراي اسلامي شهريزد
   صورتجلسه
پنجمين جلسه ‌شوراي اسلامي شهريزد با تلاوت آیاتی ازکلام ا... مجید درساعت 7 صبح روز دو‌شنبه مورخ 18/6/92 با حضور اكثريت اعضاء تشكیل گرديد:
در ابتدا آقاي مطهريان نايب رئيس شورا با سلام و صلوات برمحمد و آل محمد(ص) و آرزوي توفيق روزافزون همكاران ارجمند و ساير مسئولين، فرا رسيدن سالروز ارتحال حضرت آيت‌ا... طالقاني اولين امام جمعه تهران بعد از پيروزي انقلاب اسلامي را تسليت عرض نمود و از خداوند متعال براي ايشان آرزوي علو درجات و غفران الهي مسئلت نمود.
سپس با توجه به دستور كار جلسه و هماهنگي‌هاي بعمل آمده قبلي آقاي مهندس محمدي و آقاي آزادي جهت ارائه برنامه‌هاي خود جهت تصدي شهردار يزد در جلسه شورا حضور يافتند كه در ابتدا ميهمانان گزارش كامل و جامع بصورت مصور از برنامه‌ها و روند كار اجرايي خود در آينده براي شهرداري و امور شهري و برنامه‌ريزي در راستاي جلوگيري و برطرف نمودن مسائل و مشكلات در حال حاضر از لحاظ عمراني، اقتصادي، فرهنگي، اجتماعي و غيره ارائه نمودند كه اعضاي شورا هم در اين زمينه‌ها ديدگاهها و نقطه نظرات خود را مطرح و بحث و تبادل نظر نمودند.
 مصوبات :
 
     مساعدت
 
 
1- نامه شماره 231-200 مورخ 14/6/92 مسئول كانون جوانان رضوي دارالعباده ثبت دبيرخانه شورا به شماره 921001918-14/6/92 با موضوع مساعدت مالي جهت برگزاري جشنواره بزرگ كشوري زير سايه خورشيد با حضور خدام حرم رضوي در محل آستان مقدس امامزاده سيدجعفر(ع)، موضوع در صحن علني شورا مطرح، با عنايت به بررسي‌هاي بعمل آمده و پس از بحث و تبادل نظر و استماع نظرات مقرر گرديد شهرداري نسبت به پرداخت مبلغ پنجاه ميليون ريال (50.000.000ريال) از رديف ماده 17 سهم شورا به كانون فوق اقدام نمايد.
 
 
 
 
 
 
 
جلسه با ذكر صلوات درساعت  11 خاتمه يافت.