پانصدو چهل و هشتمين جلسه سومين دوره شوراي اسلامي شهريزد

پانصدو چهل و هشتمين جلسه سومين دوره شوراي اسلامي شهريزد
صورتجلسه
 
   پانصدو چهل و هشتمين جلسه شوراي اسلامي شهريزد با تلاوت آیاتی ازکلام ا... مجید درساعت 17 روز چهارشنبه‌ مورخ 21/4/91 با حضور اكثريت اعضاء تشكیل گرديد:
در ابتدا رياست شورا با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و آرزوي توفيق روزافزون همكاران ارجمند اظهارداشت اميد است بتوانيم هرچه زودتر با كمك يكديگر در جهت تعيين شهردار يزد به نتايج خوبي برسيم و فرد مورد نظر را كه از هرلحاظ داراي شايستگي و ويژگي يك شهردار بودن را داراست انتخاب و معين نمائيم .
وي درادامه از مباحث و مطالب مطرح شده در جلسه شوراي اداري استان يزد كه با حضور آقاي جوكار نماينده محترم مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي در فرمانداري برگزار شده بود از جمله ساماندهي ورودي هاي شهر يزد ، بررسي مسائل و مشكلات مربوط به اتباع و مهاجرين خارجي يزد به خصوص افاغنه وساير مسائل توضيحاتي ارائه نمود كه در پايان مقرر گرديد شورا با دعوت از آقاي جوكار و ساير مسئولين مربوطه در رابطه با معضلات و مشكلات مربوط به شهر يزد و شهرداري موضوعات مورد بحث و بررسي قرار گيرد تا انشاا... موانع مرتفع گردد.  
سپس براساس دستور كار جلسه موضوع تعيين شهردار مطرح گرديد كه با توجه به هماهنگي هاي بعمل آمده قبلي فرد مورد نظر جهت ارائه برنامه هاي خود درجلسه شورا حضور يافت كه پس از توضيحات ايشان ، اعضاي شورا هم نقطه نظرات و ديدگاهها و برنامه هاي خود را ارائه نمودند .
 
جلسه با ذكر صلوات درساعت 20 خاتمه يافت.