پانصدو بيستمين جلسه سومين دوره شوراي اسلامي شهريزد

پانصدو بيستمين جلسه سومين دوره شوراي اسلامي شهريزد
صورتجلسه
 
   پانصدو بيستمين جلسه شوراي اسلامي شهريزد با تلاوت آیاتی ازکلام ا... مجید درساعت 45/16 يك‌شنبه مورخ 6/1/91 با حضور اكثريت اعضاء تشكیل گرديد:
در ابتدا رياست شورا با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و عرض تبريك فرا رسيدن سال جديد شمسي و با گراميداشت اين سال كه از سوي مقام معظم رهبري به نام سال توليد ملي، حمايت از كارو سرمايه ايراني نامگذاري گرديده است عزت وسربلندي ميهن عزيزاسلامي‌را از خداوند متعال مسئلت نمود.
در ادامه آقاي ميروكيلي شهردار محترم ضمن عرض تبريك سال نو در ابتدا گزارشي از اقدامات و فعاليت‌هاي صورت گرفته توسط ستاد تسهيلات نوروزي شهرداري جهت خدمت رساني به مسافرين و ميهمانان نوروزي ارائه نمود. سپس در خصوض مصوبات شوراي ترافيك استان بابت طرح حذف ميدان بعثت و احداث چهارراه با نصب چراغ راهنما و همچنين حذف و يك طرفه نمودن بعضي از مسيرهايي كه قبلاً جهت روان سازي ترافيك در ايام نوروز در نظر گرفته شده بود جهت استحضار اعضاي شورا توضيحات كامل و جامع ارائه نمود.
سپس هر يك از اعضاي شورا نقطه نظرات و ديدگاهها و پيشنهادهاي خود را در خصوص موضوعات فوق و همچنين بعضي از مسائل و مشكلات داخلي شهرداري مطرح و بحث و تبادل نظر نمودند.
در ادامه بر اساس دستور كار جلسه لايحه شهرداري در خصوص موارد درخواستي جهت تفويض اختيار به شهردار مطرح كه پس از بحث و تبادل نظر مقرر گرديد موضوع به لحاظ ضرورت در اولين جلسه كميسيون برنامه و بودجه شورا با حضور مسئولين و كارشناسان مربوطه بررسي و نتيجه را جهت تصميم‌گيري نهايي به صحن علني شورا گزارش نمايند.
 
جلسه با ذكر صلوات درساعت 15/19 خاتمه يافت.