پانصدوپنجاه و يكمين جلسه سومين دوره شوراي اسلامي شهريزد

پانصدوپنجاه و يكمين جلسه سومين دوره شوراي اسلامي شهريزد
صورتجلسه
 
   پانصدوپنجاه و يكمين جلسه شوراي اسلامي شهريزد با تلاوت آیاتی ازکلام ا... مجید درساعت 7 صبح روز چهارشنبه‌ مورخ 28/4/91 با حضوركليه اعضاء تشكیل گرديد:
در ابتدا رياست شورا با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و آرزوي توفيق روز افزون همكاران ارجمند اظهارداشت : با عنايت به جلسات برگزارشده و نيز بررسي هاي صورت گرفته و برنامه هاي ارائه شده توسط اعضاي شورا جهت تعيين و انتخاب شهردار يزد به پاس همكاري تمامي اعضاي شورا دراين زمينه تقدير وتشكر نمود و ابراز اميدواري كرد تا انشاا... با استعانت از خداوند متعال با همدلي،همفكري بتوانيم همچون گذشته در جهت خدمت رساني به مردم شريف و متدين دارالعباده يزد و پيشبرد اهداف شورا با حمايت وهمكاري لازم با شهردار جديد بيش از پيش كوشا و موفق باشيد .
سپس با توجه به دستور كار جلسه موضوع تعيين شهردار مطرح گرديد كه پس از بحث و تبادل نظر و استماع نظرات اعضاي شورا و براساس بند يك ماده 76 قانون تشكيلات ، وظايف شوراهاي اسلامي كشور بدين وسيله آقاي محمدرضا عظيمي زاده نظر به توان ، تخصص ، تجربيات كاري نامبرده با اتفاق آراء (9 رأي موافق) به عنوان شهردار يزد تعيين و انتخاب شدند . اميداست با اتكال به خداوند متعال ودر ظل توجهات حضرت وليعصر(عج) در جهت پيشبرد اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي تحت زعامت مقام عظماي ولايت موفق و پيروز باشند .
 
 
جلسه با ذكر صلوات درساعت 10 خاتمه يافت.