واگذاری زمین به هموطنان زاهدان در یزد جهت ساخت مهمانسرا

واگذاری زمین به هموطنان زاهدان در یزد جهت ساخت مهمانسرا

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد

در نشست عبدالعزیز  بلوچ زهی رئیس شورای اسلامی  استان سیستان و بلوچستان با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر یزد در سیصدو نود و هشتمین جلسه علنی این شورا، موضوع واگذاری زمین جهت ساخت مهمانسرا به بیمارانی که از زاهدان جهت درمان به یزد مراجعه می کنند مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ابتدا بلوچ زهی رئیس شورای اسلامی  استان سیستان و بلوچستان ضمن تشکر از مهمان نوازی مردم شهر یزد ، با اشاره به اینکه شهر یزد، از مراکز  قطب درمان بیماران در جنوب کشور  به شمار می رود افزود: بسیاری از هموطنان زاهدانی که جهت درمان به شهر یزد سفر می کنند با  نبود امکان اسکان مناسب در شهر مواجه  می شوند.

در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر یزد و دیگر اعضا در مورد واگذاری زمین به هموطنان زاهدانی جهت ساخت اسکان در مکان های مختلف بحث و تبادل نظر کردند که در نهایت و با پیشنهاد  عظیمی زاده شهردار ، زمینی به وسعت دو هزار متر در همجواری فرهنگسرای بهمن (کوثر) به ساخت مهمانسرا برای بیماران زاهدان  اختصاص داده شد.

همچنین در جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد سید محمد رضا مدرسی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر یزد ضمن انتقاد از عملکر نیروهای اجرائیات شهرداری  در برخورد با مردم و کاسبان ، خواستار رفع این مشکل شد و در ادامه  افزود:  مسئولین باید به مسئله آسیب های اجتماعی که در یزد اتفاق می افتد نگاه ویژه ای را داشته باشند