هیات رئیسه كميسيون تعیین شدند

هیات رئیسه كميسيون تعیین شدند

اولين جلسه كميسيون شهر هوشمند و بهبود روشها یکشنبه پنجم آذرماه با حضور اعضاي كميسيون، دهقان مدیر ایمنی ومهندسی ترافیک، تاج آبی مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری، پیمانکار طرح چراغ راهنمایی و رانندگی مجهز به تلویزیون شهر یزد تشكيل گرديد.
در ابتداي جلسه، حمیدرضا قمی ضمن عرض تسليت به مناسبت سالروز شهادت يازدهمين امام شيعيان حضرت امام حسن عسكري (ع) وگرامیداشت آغاز امامت و ولایت منجی بشریت حضرت امام زمان (عج)؛ گزارشی از مفهوم شهر هوشمند ارائه وگفت: شهري هوشمند است که با سرمایه گذاري صحیح بر روي سرمایه هاي انسانی واجتماعی و زیرساختهاي سنتی و مدرن، رشد اقتصادي پایدار و کیفیت بالاي زندگی را تضمین کند.
وی مولفه های شهر هوشمند را امنيت عمومي، مديريت پسماند، مديريت ساختمان، مديريت شهر، آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، حمل و نقل و خدمات شهروندي دانست وپیشنهاد طرح های کلان و پیشرو، ایجاد گفتمان، مستندسازی، ایده پردازی و کمک به سیاست گذاری را از اهداف کانون تفکر شهر هوشمند یزد عنوان نمود.
وی در پایان این مبحث، توضیحاتی در خصوص ابعاد شهر هوشمند ارائه نمود و مقرر گردید از بحث حکمرانی هوشمند به بعد در جلسه بعدی مطرح گردد.
در ادامه، پس ازمشخص شدن كانديداها و رئیس سنی جلسه، پس از رأي گيري انجام شده به اتفاق آراء اعضاي هيأت رئيسه کمیسیون براي مدت يكسال به شرح زير تعيين و انتخاب شدند:
1- حمیدرضا قمی به عنوان رئيس
2- ونوس عامری به عنوان نائب رئيس
3- مهدی کاشفی زاده به عنوان منشي