همزمان با آخرين روزهاي سالجاري سومين نشست خبري شوراي اسلامي شهر يزد برگزارشد

همزمان با آخرين روزهاي سالجاري سومين نشست خبري شوراي اسلامي شهر يزد برگزارشد
همزمان با آخرين روزهاي سالجاري سومين نشست خبري شوراي اسلامي شهر يزد با هدف اطلاع رساني شفاف به رسانه هاي خبري برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر يزد - در آغاز جلسه حجت الاسلام مطهريان رئيس شوراي اسلامي شهر يزد ضمن عرض خيرمقدم وسپاسگزاري از حضور خبرنگاران حاضر در جلسه فرارسيدن بيست و دوم اسفند روز بزرگداشت شهدا را گرامي داشت و با اشاره به جلسات سالجاري شورا به تعداد 94جلسه غيررسمي و تصويب 389 مصوبه گفت : كميسيون هاي شش گانه شورا نيزدرنشست هاي تخصصي جداگانه تصميمات قابل قابل توجهي در زمينه هاي مختلف اتخاذ نموده اند.
وي بهره برداري از تعدادي از تقاطع هاي غيرهمسطح و پايانه مسافربري ، احداث ميدان ميوه و تره باربا مشاركت نيروي انتظامي ، تاسيس سازمان فرهنگي ورزشي تفريحي ، نظارت مستمر و موثر بر عملكرد شهرداري ، برنامه ريزي در زمينه تسهيل و تسريع در صدورپروانه ساختماني ، راه اندازي كارخانه كمپوست و احداث و بهره برداري از پاركينگ خيابان آيت ا... كاشاني و پاركينگ مشاركتي مجتمع تجاري ستاره را از اهم برنامه هاي انجام شده شوراي شهر فعلي ذكر نمود و اضافه كرد: تعدادي از برنامه هاي در دست اجرا در زمان مناسب به اطلاع عموم خواهد رسيد.
در ادامه جلسه خبرنگاران حاضر در جلسه سئوالات خود را مطرح نمودند و پاسخ هاي لازم توسط آقايان ميرحسيني ، كوچك زاده ، خباززاده يزدي و خانم وزيري به آنها ارائه گرديد.