نكات اخلاقی استاد حسين انصاریان در جلسه شوراي اسلامي شهر يزد

نكات اخلاقی استاد حسين انصاریان در جلسه شوراي اسلامي شهر يزد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد

دویست و چهل و دومين جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد با سخنان رئیس شورای اسلامی شهر یزد پیرامون تبریک  روز دانشجو و گرامیداشت یاد وخاطره شهدای دانشجو آغاز شد.

شیخ عباس زارع  شانزدهم  آذر ماه را نماد آزادگي و استكبار ستيزي دانشجوي مسلمان دانست که پايمردي و ايستادگي در برابر نظام سلطه را در مكتب اسلام و امام حسين آموخته و بکار گرفتند.

در ادامه و  بعد از بررسی نامه های ارجاعی به صحن، آموزش نکات اخلاقی در محل کار با حضور استاد شيخ حسين انصاریان از سخنرانان مذهبی کشوری ، عظیمی زاده شهردار و ديگر مسئولين شهرداري برگزار شد.

استاد حسين انصاریان در این جلسه با اشاره به اینکه گره گشایی از کارها، خداوند را راضی می کند، گفت: تمامی کارکنان در ادارات باید با  ایمان به اراده خداوند متعال در جهت کسب رضایت حق تعالی و حفظ منافع عموم به ارائه خدمات به شهروندان پرداخته و جلب رضایت آنان را سرلوحه امورخود قرار دهند.

این سخنران مذهبی در ادامه افزود: عزت، احترام و تکریم مراجعان از مهم ترین مسئولیت آنان است و این مهم است که تمام تلاش خود را معطوف حفظ شخصیت و جایگاه شهروندان در فرآیند ارتباطات متقابل نمایند.

استاد حسين انصاریان یادآور شد : انقلاب اسلامی ایران توانست با ایستادگی مردم و توکل بر خداوند ، جلوی ریشه کن شدن دین اسلام را بگیرد که خوشبختانه در این راه مستکبران ودشمنان اسلام موفق به مقابله با اسلام نشدند .

وی با اشاره به اینکه اکثر امور شهروندان در شهرداری ها اتفاق می افتد، یادآور شد: انشاالله در این سازمان تلاش شود تا در کوتاهترین زمان ممکن کارهای شهروندان انجام شود تا هم رضایت خداوند را در بر داشته باشد و هم ضمن رضایت شهروندان، از اتلاف وقت آنان در شهرداری جلوگیری به عمل آید.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد هم در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از حضور استاد حاج شيخ حسين انصاريان و آموزش نکات اخلاقی در زمینه تکریم ارباب رجوع گفت: اجرای منشور اخلاقی پرسنل در تمامی ادارات و سازمانها می‌تواند فضایی را از احترام متقابل ایجاد کند.

حجت الاسلام شیخ عباس زارع با اشاره به اینکه راه انداختن کار مردم و گره گشایی از کار مومنان یک افتخارو لیاقت برای کارکنان در ادارات و سازمانها محسوب می شود، گفت: هر دستی که برای گره گشایی از کار مردم دراز شود،صاحب آن دست فردای قیامت از خشم و غضب پروردگار به دوراست و امیدواریم که مسئولين شهرداري از این دروس اخلاقی به نحو احسن در امورات اداری و برخورد با ارباب رجوع استفاده کنند.