منتظر حضور پرشورتان در راهپيمايي 22 بهمن ماه مي باشيم

منتظر حضور پرشورتان در راهپيمايي 22 بهمن ماه مي باشيم

 

ایام‌الله دهه فجر همواره فرصت ارزشمند برای پی بردن به اصل خروش عاشورایی ملت ایران در روزهای منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی است.
 رژیم پهلوی با ظلم و استبداد در پی تسلط بر مردم بود،ایمان و اراده مستحکم مردم که با تأسی به رهنمودهای امام راحل پیوند خورد به خوبی توانست ملت را برابر طاغوت و ظلم و فساد پهلوی پیروز کرده و انقلاب اسلامی را به منزل حقیقی برساند.
برگزاری یادواره‌های شهدا و گرامیداشت روح ایثارگری و جانفشانی شهدا بی‌تردید مایه آبرو و عظمت برای تمامی مردم است؛ همچنانکه انقلاب اسلامی با تأسی به شهدا تا به امروز برابر دشمنان و متجاوزان به پیروزی رسیده است ، آنان در پیشگاه خداوند متعال و حضرت زهرا(س) سربلند هستند، تنها کسانی‌ در پیشگاه عدل الهی احساس شرمندگی می‌کنند که راهی جز رهنمودهای اسلامی در دنیا پیموده‌ و خلاف وصیت آرمان‌های شهدا گام برداشته و حرکت کرده‌اند.
با حضور و شرکت میلیونی و یکپارچه ملت‌ در يوم الله 22بهمن ماه ، بی‌تردید در تاریخ ماندگار شده و دشمنان از این حضور آگاهانه درمانده و مأیوس می‌شوند، لذا شوراي اسلامي شهر يزد از آحاد ملت به ويژه مردم شريف يزد مي خواهد در اين حماسه و جشن بزرگ ميليوني شركت كنند تا توطئه هاي دشمنان تفرقه انگيز و استكباران نقش بر آب شود و با ولایت و شهدا تجدید بیعت مجدد انجام دهند.