ملاقات با مردم و بررسی مسائل و مشکلات منطقه آزادشهر

ملاقات با مردم و بررسی مسائل و مشکلات منطقه آزادشهر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد

به منظور بررسی مسائل و مشکلات منطقه آزادشهر، حجت الاسلام شیخ عباس زارع رئیس شورای اسلامی شهر یزد به اتفاق محمد فقیه خراسانی، امیرحسین رادمنش ،وحیدرضا خباززاده از اعضای شورا و مهندس سلمانی مدیر ناحیه آزادشهر شهرداری ، از این منطقه بازدید و در نشستی صمیمی با اهالی ، مشکلات را بررسی کردند.

براساس اين گزارش؛ آزادشهر یکی از مناطق پرتراکم و شلوغ شهر یزد است که نزدیک به یک پنجم جمعیت مرکز استان یعنی بیش از صد هزار نفر، در این منطقه ساکن هستند.

کمبود پارک‌های درون‌محله‌ای ، نبود روشنایی کافی در پارکها، نبود وسایل بازی کودکان و وسایل ورزشی از مهمترین مسائل و مشکلاتی بود که در این نشست به آنها اشاره شد.


رئیس شورای اسلامی شهر یزد در این نشست صمیمی ، خدمت به مردم را یک افتخار دانست و اظهاراميدواري كرد: بتوانیم در هرسمت و مسئوليتي که هستیم نهایت تلاش خود را برای خدمت رسانی به مردم انجام دهیم.

حجت الاسلام شیخ عباس زارع با اشاره  به تراکم جمعیت و افزایش ساخت و سازها، بر لزوم کاشت درخت در فضای سبز حاشیه معابر و کوچه‌ها و توجه به مسائل ورزشی منطقه تاکید و افزود: هر چه براي افزايش فضاي سبز و كاشت درخت در آزادشهر فعاليت صورت گيرد هنوز ناكافي مي باشد.

وی با اشاره به این‌که منطقه آزادشهر با گسترده جمعیت آن  هنوز مسائل و مشکلات زیادی دارد، بر ضرورت حضور مسئولان شهرداری در این منطقه و مشاهده و پیگیری مشکلات شهروندان تاکید کرد.

مدیر ناحیه آزادشهر منطقه 3 شهرداری یزد هم در این نشست افزود: با توجه به شکل‌گیری شهرداری ناحیه آزادشهر در این منطقه، توجه به ساماندهی معابر و توسعه فضای سبز شهری در دستور کار این ناحیه قرار گرفته است.

همچنین در این بازدید موضوعاتی ‌همچون جمع‌آوری زباله و نخاله‌هاي ساختماني و تسریع در تکمیل و بهسازی پارک‏‏های واقع در منطقه آزادشهر مورد تاکید قرار گرفت.

همچنین در پایان این بازدید ، و با سخنرانی دیگر اعضای شورای اسلامی شهر،  لیستی از معضلات مشکلات محله تهیه و جهت پیگیری و انجام اصلاحات به شهرداری هاي مربوطه ابلاغ شد.