مسیر سبز در محور یزد به تفت احداث می شود

مسیر سبز در محور یزد به تفت احداث می شود

رییس شورای اسلامی شهر یزد در با نشست سمن های محیط زیست، علمی و کسب و کار گفت: شورای پنجم به محیط زیست توجه خاص دارد و در ابتدا تغییر نام کمیسیون خدمات به خدمات و محیط زیست شهری بود تا بررسی دقیق تری در اجرای برنامه های سطح شهر داشته باشد.‌
غلامعلی سفید افزود: این شورا به مشاوره با متخصصین نگاه ویژه داشته و تقریبا کاری شروع نشده مگر با تحقیق وبررسی که از سوی مشاورین انجام شده باشد.
وی بر همفکری با تشکل ها تاکید و اظهارداشت: از طرح های موثر و کارشناسی شده برای شهر استقبال می کنیم و طرح هایی که از سوی تشکل ها با همفکری همه ارائه شود مورد حمایت قرار می گیرد.
سفید بسته های جدید برای حمل و نقل را یادآور شد و تصریح کرد: برخی مسیرهای اتوبوس با مسافر اندک و استقبال محدود روبروست که هزینه های آن برای شهرداری به صرفه نیست که جایگزین شده مینی بوس های جدید بجای اتوبوس مطرح است.
مسائل شهری نیاز به همراهی بیشتر مردمی است و باید پیاده محوری را فراهم کنیم و همشهریان بپذیرند حمل و نقل ترکیبی نیاز یزد است.
رییس شورای شهر یزد گسترش فضای سبز را تاکید کرد و به تفاهمی با شورای شهر تفت اشاره و ادامه داد: در توسعه فضای سبز تفاهمی با شورای شهر تفت داشتیم تا محور یزد به تفت مسیر سبز ایجاد شود و امیدوارم عملیات اجرایی در ابتدای سال بعد آغاز شود که باید همه دستگاه ها در اجرایی شدن آن همکاری کنند.