طرح ساماندهی فضاهای امامزاده جعفر وحسینیه شاه طهماسب مورد بررسی قرار گرفت

طرح ساماندهی فضاهای امامزاده جعفر وحسینیه شاه طهماسب مورد بررسی قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد، در جلسه کمیسیون شهرسازی، معماری وعمران شورای شهر یزد طرح ساماندهی فضاهای امامزاده جعفر (ع) وحسینیه شاه طهماسب مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
عباسی رئیس کمیسیون گفت: در صورت فنی بودن طرح توسعه و ساماندهی امامزاده جعفر قطعا طرح مورد نظر کمیسیون عمران قرار خواهد گرفت.
شایق عضو کمیسیون عمران با اشاره به قرار گرفتن این طرح در بافت تاریخی اظهارداشت: بافت را باید دخیل بدانیم و ضمن بررسی مباحث کار دقیق و کارشناسی صورت گیرد و پارکینگ هم به طور خاص دنبال شود.
سفید عضو دیگر کمیسیون ضمن تاکید بر ساماندهی طرح امامزاده گفت: این مجموعه سالها به طول انجامیده و باید در این دوره شورای شهر به نتیجه برسد و طول کشیدن اجرای آن مورد رضایت مردم هم نیست.
در ادامه پروژه حسینیه شاه طهماسب با حضور شهردار و معاون امور زیربنایی شهرداری و کارشناسان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و گزارشی از اقدامات انجام شده، موانع و مشکلات پیش رو ارائه شد.
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر یزد به مدیریت این طرح اشاره کرد و ادامه داد: یک مدیریت ویژه گذاشته شود تا این محل نهایتا تا اول اسفند آماده شود و در عید نوروز مورد استفاده قرار بگیرد.
شهردار هم بر ضرورت تحویل این پروژه تا قبل از سال جدید تاکید کرد و اظهارداشت: در صورت نیاز بصورت چند شیفت کار انجام شود تا این پروژه در اول اسفند تحویل داده شود و دستگاه های متولی جهت تسریع در کار دعوت شوند.