صدور پیام گرامیداشت هفته بسیج از سوی شورای اسلامی شهر یزد

صدور پیام گرامیداشت هفته بسیج از سوی شورای اسلامی شهر یزد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد:

در متن پیام تبریک  شورای اسلامی شهر یزد  آمده است:

بسيج يك منظومه فكري است كه در همه عرصه‌هاي سياسي، نظامي، اقتصادي، علمي و فرهنگي، نيل به اهداف بلند،  قله‌هاي رفيع عزت و افتخار را هموار مي‌سازد.

بسيجيان از جان گذشتگانی هستند كه در هولناكترین لحظات زندگی , بی اعتنا به نام و نشان , از مال و منال بریده و از دامنه هراس گذشته و دشت خطر را در نوردید و با مدد خون، بیرق سه رنگ پیروزی را در مرتفع ترین آسمان ایثار به اهتزاز درآوردند.

شجره طیبه بسیج و فرهنگ بسیجی نمادی آشکار از اراده مردم در عرصه های مختلف اجتماعی، سیاسی و فرهنگی و یادگار گران سنگ معمار و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام (ره) است که در مدرسه عشق، مشق شجاعت آموخت و به پیروی از امام آزادگان حضرت علی (ع) پایداری و جسارت و ایستادگی در مقابل ظلم را درس زندگی قرار داد و بسیج را که بحق خاستگاه ایمان و تجلیگاه اخلاص و عشق و ایثار و مناعت است؛ بنیان نهاد.

شورای اسلامی شهر یزد ضمن تبریک هفته بسیج به آحاد بسیجیان ، دلاورمردان، ایثارگران و  مجاهدان سراسر کشور، عظمت وسربلندي روزافزون اسلام و مسلمين و همه بسيجيان مخلص رادر پرتو توجهات خاصه حضرت وليعصر (عج) و تدابیر حكيمانه مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال مسألت دارد.