شوراي اسلامي شهر يزد از بازيكن تيم ملي فوتبال ساحلي تجليل نمود


 

در سي و يكمين جلسه شوراي اسلامي شهر يزد با حضور اعضاي شورا ، مديركل ورزش وجوانان استان ، نائب رئيس هيات فوتبال استان ، مديرعامل باشگاه گلساپوش يزد و محمد علي مختاري بازيكن تيم ملي فوتبال ساحلي برگزار و از اين دلاورمرد ورزشكار تجليل به عمل آمد.
سخنگوي شوراي اسلامي شهر يزد – در اين جلسه اعضاي شوراي اسلامي شهر يزد ضمن عرض خيرمقدم به مهمانان و تبريك به ورزشكاران غيور تيم ملي فوتبال ساحلي ، برنامه ها و پيشنهاداتي چون گسترش ورزش همگاني در محلات ، تقويت و ارتقاء تمامي رشته هاي ورزشي ، استفاده از محوطه مدارس و مساجد براي ورزش جوانان محلات ، استفاده از ورزشكاران با سابقه استان براي پست هاي مربي گري و ... ارائه و آمادگي خود را جهت همكاري با اداره كل ورزش و جوانان درعرصه هاي ورزشي و اجتماعي اعلام نمودند.
مديركل ورزش و جوانان استان ضمن تبريك به ورزشكاران تيم ملي فوتبال ساحلي ، گفت : چهار نماينده از يزد در تيم ملي فوتبال ساحلي حضور داشتند كه آقاي مختاري از بازيكنان اصلي تيم مذكور بودند و اميدواريم اين تيم ملي در ديگر مسابقات بين المللي ، المپيك و آسيايي باعث سرفرازي كشورمان شوند.
وي ورزش را يكي از عوامل نشاط جوانان يزدي دانست و از مسئولين استان خواستار همكاري جهت ارتقاء و توسعه ورزش و همچنين سلامت اجتماعي شد.
عباس دهقان اظهارداشت : دريزد با توجه به سبقه فرهنگي دو تفكر ديني و مذهبي و همچنين اقتصادي حاكم است و مردم يزد در كنار اين دو مقوله به علم و دانش نيز مي پردازند بنابراين براي اينكه حمايت خانواده ها را در حيطه ورزش جلب نماييم در ابتدا بايد فرهنگ ورزش را در سبدهاي خانواده ها قرار دهيم كه براي دستيابي به آن عزم استاني نياز مي باشد.
وي احداث دانشكده علمي كاربردي تربيت بدني در استان و برگزاري المپياد ورزشي استان را از جمله اقدامات توسعه ورزش در استان عنوان نمود.
مديرعامل باشگاه گلساپوش يزد در اين جلسه ضمن بيان اينكه يزد در رشته هاي متختلف ورزشي حرف اول را در كشور مي زد ؛ از مسئولين استان خواستار برنامه ريزي جهت آينده جوانان ورزشكار استان شد.  
سخنگوي شوراي شهر در پايان به اداره كل ورزش و جوانان استان پيشنهاد نمود تا محمدعلي مختاري در آن اداره مشغول به كار شوند.