شوراي اسلامي شهر يزد

سيدمحمد رضا مدرسي


نماينده مردم در شوراي اسلامي شهر يزد :توجه ویژه به زیر ساخت هاي شهري در دستوركارشورای اسلامی شهر یزد

سیدمحمدرضا مدرسی عضو کمیسیون عمران وبودجه شورای اسلامی شهر يزد در مصاحبه اختصاصي با روابط عمومي شورا با اشاره به اینکه در کمیسیون عمران به المان های شهری توجه ویژه شده است ، گفت: سرانه فضای سبز ،زیباسازی، نورپردازی و بحث ترافیکی شهر ، مسئله بافت تاریخی گردشگری مهمترین دغدغه ما در این کمیسیون می باشد.

همچنین بحث گردشگری با توجه به جایگاه ویژه تاریخی که شهر یزد در  کشور و جهان دارد، در دستور کار شوراي شهر است.

سید محمد رضامدرسی در این زمینه گفت: با توجه به اهمیت بافت تاريخي، سعي شده تا بودجه مناسبی در نظرگرفته شود به طوری که در سال93 بودجه تخصصي آن3 برابر شده است.

وي افزود: ترمیم ومرمت تکیه امیرچقماق، بدنه سازی تاریخی خیابان قیام ،کف سازی مسیرهای تاریخی گردشگری و ایجاد فضای سبز متناسب با نوع بافت تاریخی مهمترین اقدامات صورت گرفته در توجه به بافت تاریخی شهر یزد می باشد.

نماينده مردم در شوراي اسلامي شهر يزد با اشاره به اقدامات انجام شده شورا در کمیسیون های مختلف گفت: خرید کارخانه جنوب با کاربری فضای سبز با توجه به قرار گرفتن در روبروی پارک هفتم تیر، پروژه فرهنگسرای بهمن برای ایجاد مکانی تفریحی گردشگری برای عامه مردم، پروژه پارک بزرگ حسن آباد و آسفالت و جدول گذاری معابر این محله، زیباسازی وایجاد فضای سبزمناسب در پارک مهرآوران وپروژه بزرگ پیرنیا از طریق مشارکت با بخش خصوصی از مهمترین اقدامات در حال انجام می باشد.

سیدمحمدرضامدرسی در پايان خاطرنشان ساخت: در آینده‌ای نزدیک ایجاد خط بی آر تی (اتوبوس ویژه) برای جابجایی سریع مسافران شهری وآماده سازی ایستگاه‌های آن در دستورکار شورای اسلامی شهر یزد قرار گرفته است.

*********************************************************

« مَن لَم يَشكر المخلوق و لَم يَشكر الخالق »

حركت براي خدمت و رضايت مردم همراه با اخلاص و تواضع هميشه به يادگار خواهد ماند.

در ايام دهه فجر همزمان با دهه تجديد پيمان مردم با آرمانهاي انقلاب اسلامي كه مرهون روشنگريهاي روحانيت ، خون شهدا و هوشياري و صبر انقلابي و حضور دائمي مردم در صحنه است، در آستانه سي و ششمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران از زحمات ارزنده استاندار خدوم جناب آقاي سيدمحمدميرمحمدي ، نمايندگان محترم مجلس آقايان جوكار و تابش و معاون عمراني استاندار برادر عزيز جناب آقاي سيدمحمدرضا سيدحسيني و كليه مسئولين پرتلاش در موضوع قرار گرفتن هزينه برق يزد ، اشكذر ، ميبد و اردكان در رديف چهارم گرمسيري تقدير و تشكر نموده و از درگاه خداوند متعال عزت وسربلندي همه خدمتگزاران و مزيد توفيقات ايشان را مسئلت مي نمايم.

سيدمحمد رضا مدرسي نماينده مردم در شوراي اسلامي شهر يزد