دو عضو شورای اسلامی شهر یزد در مراسم افتتاح کتابخانه دکتر محمد جوادی

دو عضو شورای اسلامی شهر یزد در مراسم افتتاح کتابخانه دکتر محمد جوادی

مراسم افتتاحیه کتابخانه دکترمحمدجوادی با حضور آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه یزد ، مهندس سيدحسینی معاون عمرانی استاندار و حجت الاسلام زارع رئیس شورای اسلامی شهر و مدرسی دیگر عضو شورا و ديگر مسئولين در محل ساختمان واقع در شهرک گلستان برگزار شد.

به گفته سخنگو و روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد- آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در این مراسم با اشاره به اینکه نیاز به کتابهای مذهبی و معنوی در جوانان لازم وضروری است، افزود: اینگونه کارها به عنوان باقیات الصالحات در کارنامه افراد ماندگار خواهد شد و برکات آن تا سال‌های متمادی به نسل‌های مختلف خواهد رسید.

حجت الاسلام شیخ عباس زارع رئیس شورای اسلامی شهر یزد در این مراسم بافت جمعیتی و وجود مراکز متعدد آموزشی در منطقه صفائیه یزد را فرصت مناسبی برای جذب مردم به کتابخانه و کتابخوانی دانست و اظهار داشت: باید از این ظرفیت، حداکثر استفاده بشود و با ایجاد فضایی درخور شأن و شخصیت شهروندان، کاری کنیم که افراد با حضور در کتابخانه، احساس آرامش و راحتی داشته باشند.

گفتنی است،عملیات احداث ساختمان جدید این کتابخانه از سال 1384 توسط دکتر"محمد جوادی''  از خیران یزدی، آغاز و پس از وقفه چندین ساله، ساخت آن مجدداً از سال91 از سر گرفته شد و اکنون مورد بهره‌برداری کامل قرار گرفته است.