دويست وشصتمین جلسه چهارمين دوره شوراي‌اسلامي شهريزد

صورتجلسه

دويست وشصتمین جلسه شوراي‌اسلامي شهريزد باتلاوت آیاتی ازکلام ا... مجید درساعت30/18صبح روزشنبه مورخ 24/11/94 با حضور اکثریت اعضاء تشكیل گرديد :

در ابتدا ریاست شورا باسلام وصلوات برمحمد وآل محمد(ص) وعرض تبریک به مناسبت میلاد سراسر باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روزپرستار، از تمامی هموطنان به پاس حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن و تجدید بیعت با آرمان های امام راحل(ره) ومقام معظم رهبری و همچنین تعهد و پای بندی خود به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیر وتشکر نمود و از خداوند متعال خواست توفیقی به همه ما بدهد تا بتوانیم تداوم دهنده راه شهیدان باشیم و از این نظام و انقلاب پاسداری نمائیم .

سپس سرکار خانم امینی در سخنان پیش از دستور ضمن تقدیر وتشکر از شهرداری (سازمان فرهنگی ورزشی) در خصوص برگزاری مراسم های مختلف درایام ا...مبارک دهه فجر به خصوص برای بانوان درسالن شهید پاک نژاد ، خواستار تداوم برگزاری اینگونه مراسم ها در طول سال گردید . وی درادامه از شهرداری خواست در خصوص سرمایه گذاری های انجام شده و سهام خود در تمامی مؤسسات و همچنین خرید سهام سافا با توجه به مصوبه اخیر شورا پی گیری های لازم را به عمل آورد .

درادامه آقای نیکنام از شهرداری خواست تا نسبت به جلوگیری از هرگونه نصب داربست فلزی در میادین و سطح شهر اقدامات لازم و اساسی به عمل آورد .

سپس آقای عظیمی زاده شهردار محترم با عرض تبریک میلاد سراسر باسعادت حضرت زینب کبری (س) و گرامیداشت روز پرستار ، ضمن ارائه توضیحات لازم درخصوص سرمایه گذاری های انجام شده و سهام خریداری شده از مؤسسات اظهارداشت : شهرداری درنظر دارد در راستای برگزاری مراسم های خاص ملی – مذهبی با جانمایی مناسب نسبت به احداث سالن درقسمتی از فرهنگسرای بهمن با تعیین ردیف اعتباری و بودجه آن درسال آینده با اخذ هرگونه مجوزهای لازم از سوی شورا اقدام نماید . درادامه وبا توجه به دستور کار جلسه وباحضور آقای دشتکی مدیر محترم امور مالی شهرداری ردیف های مربوط به هزینه های جاری وظیفه اداری و هزینه های جاری خدمات شهری بودجه پیشنهادی سال 95 شهرداری مطرح که با عنایت به جلسات برگزارشده و بررسی های بعمل آمده با حضور مسئولین مربوطه در کمیسیون برنامه وبودجه شورا و توضیحات ریاست آن کمیسیون ، ردیف های مربوطه به غیر از ردیف کمک به مؤسسات وابسته مورد بررسی وبحث وتبادل نظر قرار گرفت ومقرر گردید شهرداری به لحاظ ضرورت و اهمیت و برقراری امنیت بیشتر نسبت به مجهز نمودن کمیسیون ماده صد به دوربین مداربسته اقدامات لازم واساسی به عمل آورد .

 

مصوبه :

     پی گیری سرمایه گذاری سهام شهرداری در مؤسسات  

1-   با توجه به سرمایه گذاری های صورت گرفته از سوی شهرداری درسازمان همیاری های شهرداری ، فروشگاههای زنجیره ای رفاه، شرکت عمران و مسکن سازان، شرکت آب وفاضلاب استان ، شرکت فرآوری مواد پروتئینی وغیره و درراستای تعیین وضعیت سهام وچگونگی حسابهای شهرداری درمؤسسات فوق الذکر،موضوع درصحن علنی شورا مطرح پس ازبحث وتبادل نظر و استماع نظرات مقررگردید شهرداری با تعیین یک نفر حسابرس وضعیت مورد نظر را بررسی و نتیجه را جهت هرگونه تصمیم گیری به شورا گزارش نماید .

 

 

جلسه با ذكر صلوات درساعت 30/21خاتمه يافت.