دعوت شورای اسلامی شهر یزد برای راهپیمایی 17 دی ماه

دعوت شورای اسلامی شهر یزد برای راهپیمایی 17 دی ماه

بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ، بهترین گواه است که ایران اسلامی، همواره در فصل زمستان، با گرمای اتحاد و همدلی ملت فهیم خود، بهار را به معنای واقعی آن که با رویش، شکوفایی، بالندگی و شور ونشاط همراه است، تجربه کرده است.

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بهمن 57، حماسه نهم ديماه و پشتیبانی مقتدرانه مردم از نظام جمهوری اسلامی در صحنه هاي مختلف انقلاب، بهترین شاهد بر این مدعاست.

اینک که ملت فهیم و غیور میهن عزیزمان با حضور آگاهانه و به موقع خود در صحنه دفاع از حیثیت کشور و حرمت پرچم مقدس، نقش شوم دشمنان را نقش بر آب نمودند، شورای اسلامی شهر یزد نیز از مردم شریف و متدین و انقلابی دارالعباده یزد دعوت می نماید تا با حضور در راهپیمایی وحدت بخش و دشمن کوب روز یکشنبه مورخ 17 دیماه بار دیگر با آرمانهای والای امام راحل (ره) و منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) تجدید پیمان نموده و نام این سامان را همچون گذشته در تاریخ انقلاب اسلامی بلندآوازه نمایند.

بديهي است توجه به خواست و نظر مردم و فراهم آوردن بستري قانوني براي طرح گلايه ها و اعتراضات، همدلي جامعه و وحدت عمومي بين جناح هاي مختلف سياسي علاقه مند به حفظ و تقويت نظام جمهوري اسلامي كه از وظايف اوليه مسئولين است را به دنبال دارد.     

بی تردید تجلی این وحدت و یکپارچگی در روز يكشنبه، بیش از گذشته، توجه و عزم مسئولان را به رسیدگی بهتر به مشکلات و رفع دغدغه های ولی نعمت خود در زمینه های مختلف به ویژه مسائل اقتصادی و اجتماعی متمرکز و معطوف می سازد.

والسلام علی عبادالله الصالحین

شوراي اسلامي شهر يزد