در جلسه شوراي اسلامي شهر يزد تاكيد شد: تعامل صدا و سيما و شورا در جهت رفاه حال شهروندان

در جلسه شوراي اسلامي شهر يزد تاكيد شد: تعامل صدا و سيما و شورا در جهت رفاه حال شهروندان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد

دویست وسی ویکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهریزد باحضوردکتر پهلوانیان مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد و معاونین وی و مهندس محمد رضا عظیمی زاده شهردار برگزار شد.

درابتدای این جلسه رئیس شورای اسلامی شهریزدبااشاره به فرارسیدن روزسیزدهم آبان، روز دانش آموز گفت: در چنین روزی در جنگ تحمیلی نوجوان سیزده ساله ای به نام  حسین فهمیده با بستن نارنجک به کمر خود باعث شد تا کمر استکبار شکسته شود.

حجت الاسلام شیخ عباس زارع در ادامه به سالروز تخریب حرم امامین هادی و عسکری(ع) در سال82 توسط گروه های تکفیری اشاره کرد و افزود: به لطف خدا و پشتکار و اراده شیعیان این دو مکان مقدس مجددا بازسازی و تاکنون از شر داعشی ها در امان مانده است.

در ادامه این جلسه هریک از اعضا ضمن خوش آمد گویی به مدیرکل صدا وسیمای مرکز یزد و هیئت همراه ، پیرامون نقش مفید و موثر صداو سیما در نشان دادن معضلات و مشکلات شهر مطالبی را عنوان نمودند و هریک از اعضا از پوشش مناسب صدا وسیمای مرکز یزد در نشان دادن شور حسینی در ایام عزاداری ابا عبد اله الحسین (ع) در یزد تشکر و قدردانی کردند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد هم در این جلسه با اشاره به اینکه صدا و سیمای مرکز یزد در چند ماه اخیر در ارزیابی هایی که در تهران انجام شده است توانسته جایگاه خوبی در دربین استان ها کسب نمايد، افزود: خوشبختانه در زمینه ارزیابی خبر توانستیم جز 5 استان اول در کشور باشیم و همچنین توانستیم در زمینه رادیو رتبه 6کشوری را به خود اختصاص دهیم.

دکترپهلوانیان بااشاره به اینکه بایدبرنامه هایی باکیفیت تولیدکنیم، گفت: درزمینه ارتباط موثرتر بین شورای اسلامی شهرومردم بایدکارهایی را تولید کنیم ‌که مردم با مسائل ومشکلات شهری درگیر شوندوبداننددرامورات شهری قرار است چه طرح و برنامه‌هایی در سطح منطقه و محلاتشان اجرا شود.

تعامل وهمکاری بیشتربین صداوسیما و شورای اسلامی شهر یزد درراستای بررسی و پیگیری مشکلات مردم در محلات، از جمله دیگر مباحث مهمی بود که در این نشست مطرح شد.

رئیس شورای اسلامی شهریزد با اشاره به اینکه صداوسیما ازجمله رسانه قدرتمند و ملی می‌باشد که درتمامی صحنه ها حضورداشته و می تواند در خصوص آموزش شهروندی و کاهش آسیب های اجتماعی و بالابردن نشاط وشادابی و ایجاد انگیزه و بالابردن معنویت در جامعه بسيار موثر باشد، اظهار امیدواری کرد: انشاالله در آینده نشست های مختلفی بین شورای اسلامی شهروصداوسیما انجام شود.