در اين جلسه مطرح گرديد: لازمه خدمت رسانی به مردم تنها داشتن مسئولیت نيست

در اين جلسه مطرح گرديد: لازمه خدمت رسانی به مردم تنها داشتن مسئولیت نيست
سيصد و نود و نهمين جلسه شورای اسلامی شهر یزد با حضور استاندار یزد، معاونین استاندار، رئیس و اعضای این شورا در صحن علني شورای شهر برگزار و مسائل مربوط به شهر يزد مورد توجه قرار گرفت.
 محمد رضا فلاح زاده در این جلسه لازمه خدمت رسانی به مردم را تنها داشتن مسئولیت ندانست، اظهارداشت : علمای اسلام در راستای تبلیغ دین و ترویج فرهنگ اسلامی، فعالین عرصه تولید، صنعت، کشاورزی و توزیع، فعالین رسانه های گروهی و رسانه ملی در زمینه فرهنگ سازی و اطلاع رسانی و.. نیز به جامعه و مردم خدمت می کنند.
وی افزود: مسئولان و مدیران با توجه به فرصت های تصمیم گیری برای خدمت رسانی و رسیدگی به امور مردم از جایگاه ویژه ای دراین امر برخوردار هستند.
استاندار يزد با اشاره به کوتاه بودن دوران عمر و مسئولیت انسان گفت: باید با تمام توان و بهره گیری از حداکثر زمان در راستای خدمت به مردم گام برداشت.
فلاح زاده در ادامه تصريح كرد: اعضای شورای شهر یزد با یکدیگر همدل و همفکر بوده و این شورا با شهرداری یزد تعامل بالا و مناسبی دارد.
وی اقدامات صورت گرفته در سطح شهر از جمله احداث زیرگذرها و روگذرها توسط شورای شهر و شهرداری یزد را اقداماتی مهم دانست و افزود: اتمام پروژه زیر گذر چهار راه مهدیه، 110 روز زود تر از زمان برنامه ریزی شده موجب اميدواري و شايسته تقدير است.
فلاح زاده در ادامه رسیدگی به امور شهری محلات شهرستان یزد و ساماندهی قبرستان های قدیمی یزد از جمله سید صحرا و جرهر را از شورای شهر یزد خواستار شد.
نام گذاری میدان های شهر یزد به نام های علمایی چون آیت الله سید محمد مدرسی و آیت الله شیخ عبدالکریم حائری یزدی از جمله پیشنهادات استاندار به شورای شهر یزد بود.
استاندار یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به طرح ساماندهی و گسترش حرم امامزاده جعفر(ع) یزد گفت: امیدواریم این امامزاده به بزرگترین و تاثیر گذار ترین مرکز فرهنگی یزد تبدیل شود.
وی در پایان فعالیت ها و اقدامات اعضای شورای شهر و شهردار یزد را قابل تقدیر دانست و برای اعضای این شورا آرزوی توفیق کرد.
همچنين در اين جلسه محمد فقیه خراسانی رئیس شورای اسلامی شهر یزد موفقیت اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها در کشور به ویژه در استان یزد را قابل تقدير دانست و اظهار اميدواري كرد : به زودی شاهد برقراری عدالت اجتماعی در کشور و استان یزد بوده و شورای اسلامی شهر یزد در این راستا آمادگی هرگونه همکاری و خدمت رسانی به مردم است.
وي با اشاره به تعامل بالا و مناسب بین اعضاي شورای شهر و نيز شهرداری یزد ، خاطر نشان ساخت: شوراي شهر يك شوراي فرهنگي است و آمادگي دارد در راستاي ارتقا و اعتلاي فرهنگ شهروندان هرگونه همكاري را با سازمانها داشته باشد.
وی اجرای پروژه امامزاده جعفر(ع) یزد را یک پروژه فرهنگی، معنوی و عمرانی دانست  و اظهار اميدواري كرد اجراي اين پروژه هرچه سريعترانجام گير و به نتيجه مطلوب برسد.
رئیس شورای اسلامی شهر یزد با تاكيد بر كلانشهر شدن شهر يزد تصريح كرد: اميد است به زودي با پيوند حميديا شاهد كلانشهر شدن شهر يزد باشيم و از مزاياي آن بهره مند شويم.