در اجرای برنامه های فرهنگی اجتماعی شهر به تمامی گروه ها توجه شده است

در اجرای برنامه های فرهنگی اجتماعی شهر به تمامی گروه ها توجه شده است

رئیس شورای شهر یزد با بیان اینکه هجمه‌های همه جانبه ای به شهرداری و شورای شهر را شاهد هستیم، افزود: اگر این هجمه‌ها به حق بود، استقبال می‌کردیم و آنها را اصلاح می‌کردیم اما انصافاً اینگونه نیست.
رئیس شورای اسلامی شهر یزد به برگزاری جشنواره بین المللی نمایش عروسکی در شهر یزد اشاره و عنوان کرد: اینگونه رویدادها در همه شهرهای کشور برگزار می‌شود، اما وقتی صحبت از برگزاری اینگونه رویداد در شهر یزد می‌شود، عده‌ای شروع به مخالفت و جوسازی می‌کنند.
وی با بیان اینکه امیدواریم تا این هجمه‌ها از تلاش شورای شهر برای خدمت به شهروندان نکاهد، تصریح کرد: مردم رأی داده‌اند و شورای شهر تشکیل شده و موضوعی را مصوب کرده است و مراحل قانونی خود را طی خواهد کرد، اما عده‌ای با انجام مصاحبه‌های تصویری و رادیویی و پخش در شبکه‌های اجتماعی در حال زیر سوال بردن برنامه‌های شورا هستند.
عضو شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه برای بودجه ۷۵۰ میلیون تومانی جشنواره بین المللی عروسکی خطابه خوانده می‌شود ولی به مغایرت ۱۲۰ میلیاردی شهرداری در سال‌های گذشته توجهی نمی‌شود، افزود: هیچ فردی در خصوص مغایرت‌ها از منبر خطابه نخواند که این تخلفات برای چه بوده و چه شده است و این پول‌ها کجا رفته است.
سفید با بیان اینکه کودکان یزدی با کودکان شهرهای دیگر چه تفاوتی دارند؟ بیان کرد: اگر با صرف منابع مالی برای این موضوع مخالف هستید چرا برای مغایرت‌ها ندا بر نیاوردید اما، اگر کار را غیر مذهبی می‌دانید، چرا صدا و سیما این کارها را انجام می‌دهد؟
وی با بیان اینکه معیارهای چند گانه ما را به جایی نمی‌رساند، افزود: شورای شهر یزد در دوره پنجم نگاهی همه جانبه به همه مسائل داشته است و ما در این دوره صدای بلند افرادی بودیم که صدایشان هیچگاه شنیده نشده است.
رئیس شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه شورای پنجم همواره برای مشکلات اجتماعی فکر کرده است، گفت: همواره ریزبین بوده‌ایم و این نکته حائز اهمیتی است که در تاریخ ثبت خواهد شد.