حضور تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر یزد در مدارس سطح شهر

حضور تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر یزد در مدارس سطح شهر

??با حضور رئیس شورای اسلامی شهرستان یزد؛
سال تحصیلی جدید در هنرستان هنرهای زیبا دختران یزد آغاز شد

رئیس شورای اسلامی شهرستان یزد ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید گفت: شما دانش آموزان که با علاقه و استعداد خود در این رشته حضور پیدا کردید در شهر می توانید تاثیرگذار باشید و به واسطه هنرمندی و رشته تحصیلی خود بر روی المان ها و مسائل فرهنگی شهر فکر کنید و در آن مشارکت داشته باشید.
حمیدرضا قمی افزود: این شهر به شدت احتیاج به تغییر دارد و باید با مشارکت همه مردم، شهرمان را آنگونه که لایق یزد جهانی و مردمانش است احیا کنیم و اینکه شهر پاک و زیبایی داشته باشیم بسته به فرهنگ ماست.
عضو شورای اسلامی شهر یزد اظهارداشت: محیط تحصیل شما با فضای سنتی آن یادآور روح زندگی است و نشاط از همین خانه ها و کانون خانواده آغاز می شود.
رئیس شورای اسلامی شهرستان یزد ضمن تاکید بر احیا فرهنگ های اصیل یزدی گفت: سنت های خوب گذشتگان را شناسایی و احیا کنید و فرهنگ اصیل را در جامعه گسترش دهید.
 

?? با حضور عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر یزد؛
سال تحصیلی جدید در دبیرستان دخترانه شاهد و دبستان شهید بصیری آغاز شد

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر یزد با تبریک سال تحصیلی جدید و تسلیت فرا رسیدن ماه محرم گفت: ایثارگری، شجاعت و همدلی از درس هایی است که باید از این ماه گرفته شود و در زندگی و دوران تحصیل به کار بگیریم.
الهه جورابی ضمن تاکید بر مشارکت دانش آموزان در فعالیت های شهر گفت: تعامل خود را با شورای شهر و شهرداری افزایش دهید و با ارسال نقطه نظرات و پیشنهادات خود ما را در اجرای برنامه ها یاری کنید و ما آماده همکاری با شما عزیزان در برنامه های فرهنگی اجتماعی شهر خواهیم بود.