تصویب نهایی بودجه و عوارض ۹۷ شهر یزد تا نیمه بهمن انجام می‌شود

تصویب نهایی بودجه و عوارض ۹۷ شهر یزد تا نیمه بهمن انجام می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: تصویب نهایی بودجه و عوارض ۹۷شهر یزد تا نیمه بهمن ماه انجام می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد، در جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل اظهار داشت: امام راحل، همراهان ایشان و شهدایی که در رکاب امام همراهی کردند سبب شدند تا انقلاب به پیروزی رسیده و دنیا را با تحولاتی روبه رو کند.

غلامعلی سفید با اشاره به اینکه در سالگرد انقلاب موضوعات متفاوتی را می‌توان مطرح کرد گفت: در این ایام باید برنامه‌هایی مثل تجلیل از پدید آورندگان انقلاب اسلامی مثل امام، همراهان و مردم ولایت‌مدار ایران را در دستور کار خود داشته باشیم.

وی ارائه دستاوردهای انقلاب را از دیگر کارهایی عنوان کرد که باید در این ایام به صورت جدی به آنها پرداخته شود افزود: اکنون باید به نوعی عمل کنیم که بتوانیم دستاوردهای خودمان را با کشورهای دیگر مقایسه کنیم که کجا بوده و به کجا رسیدیم و نقاط مثبت و منفی کار خود را متوجه می‌شویم.

سفید با تاکید بر اینکه در سالگرد انقلاب و انقلابیون، نقد عملکرد گذشته هم می‌تواند موثر و مفید باشد بیان کرد: برای اینکه انقلاب دوام داشته باشند باید عملکردمان را نقد کنیم و فقط به تجلیل و نپردازیم چون شاید سبب تضعیف انقلاب می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد ادامه داد: باید ببنیم در چه زمینه‌هایی مشکل و ایراد داریم تا بتوانیم نسبت به تقویت و رشد آن در کشور بهتر عمل کنیم و انقلابمان را نیز به نسل‌های آینده به خوبی ارائه دهیم.

وی با اشاره به اینکه با تعریف نمی‌توان کاری از پیش برد اظهار داشت: انشاالله بتوانیم در ادامه راه شهدا موفق و آرمان‌های آنها را سرلوحه کار خود قرار داده و درمسیر آنها حرکت کنیم.

سفید با بیان اینکه تا نیمه بهمن ماه باید تصویب نهایی بودجه و عوارض 97شهر یزد صورت گیرد اضافه کرد: فرصت بسیار کمی داریم تا بتوانیم آن را تصویب و به مردم اعلام کنیم که نیاز به کار جدی و مستمر دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد در پایان خاطر نشان کرد: اینکه چند درصد بودجه تغییر خواهد کرد بستگی به کمیسیون‌ها و مسائلی که در این کمیسیون‌ها ارائه می‌شود دارد و سعی داریم در زمان‌های مشخص شده آن را تصویب و ارائه دهیم.