تجلیل از کارکنان سازمان آتش‌نشانی در جلسه شوراي اسلامي شهر يزد

تجلیل از کارکنان سازمان آتش‌نشانی در جلسه شوراي اسلامي شهر يزد

به گفته سخنگو و گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد

دویست و بیست و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد با  برنامه تجلیل از کارکنان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آغاز شد.

در این جلسه که با حضور مهندس عباس میرشمسی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و جمعی از کارکنان این اداره برگزار شد، ضمن تجلیل از کارکنان این سازمان، اعضای شورای اسلامی شهر از زحمات کارکنان این اداره تشکر و قدردانی کردند و همچنین مشکلات و کمبودهای این سازمان را بررسی کردند.

سپس سیدعباس میر شمسی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ضمن تبريك به مناسبت روز آتش نشاني و ايمني و با تاكيد بر فرهنگسازي ايمني در شهر ، مهمترین برنامه های این سازمان در هفته آتش نشاني را تشریح نمود.

اردوی خانوادگی پرسنل به روستای بنادک سادات در روز سوم مهر ماه، برگزاری جشن خانوادگی پرسنل در سالن همايش پرديس شهیدان پاکنژاد وکنفرانس مطبوعاتی از مهمترین برنامه هایی اين هفته مطرح گرديد.

در ادامه جلسه مهندس جعفر امینی مقدم دبير كل كنگره نهج البلاغه گزارشی از برنامه های شهرداری در جهت برگزاری کنگره بين المللی بنیاد نهج البلاغه را ارائه و افزود: حکومت و مدیریت علوی عنوان کنگره نام گذاری شده است.

جعفر امین مقدم با اشاره به اینکه، نهج‌ البلاغه به عنوان یکی از متون دینی مهم در مذهب تشیع مطرح است، خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود با استفاده از آموزه‌های این کتاب ارزشمند، برنامه‌ های راهبردی برای بهبود زندگی شهروندی در این بنیاد تدوین، طراحی و اجرا شود.

در پایان این جلسه و با حضور مسئول مشارکتهای شهرداری و سرمایه گذار، موضوع احداث مجتمع تجاری در بلوار طالقانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.