تجلیل از برگزیدگان کنکور94 در شوراي اسلامي شهر يزد

تجلیل از برگزیدگان کنکور94 در شوراي اسلامي شهر يزد

به گزارش سخنگو وروابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد

دویست وششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد با حضور اعضاي شورا ، شهردار ، رئيس آموزش و پرورش استان ، رئيس سازمان نوسازي و بهسازي مدارس ، برگزيدگان برتر كنكور 94 به همراه خانواده شان برگزار شد.

در ابتداي این جلسه مرتضی شایق عضو شورای اسلامی شهر یزد گزارشی از بررسی قراردادهای عمرانی در شهرداریهای مناطق ارائه و افزود: در جلسه کمیسیون نظارت که با حضور شهرداران مناطق برگزار شد، وضعیت قراردادهای پروژه های عمرانی مورد بررسی قرار گرفت که حدود 95 درصد از قراردادها منعقد شده است.

وی در ادامه یادآور شد که در مجموع برای منطقه یک حدود دو و نیم میلیارد تومان زیرسازی آسفالت صورت گرفته و در منطقه دو حدود 300 هزار متر مربع زیرسازی آسفالت انجام شده است.

در ادامه اين جلسه حجت الاسلام زارع رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به علم وآگاهی و تصمیم گیری برمبنای آگاهی ؛ رمز موفقيت را پشتكار در هر كاري عنوان نمود.

وي موفقیت دانش آموزان یزدی در بیست و يكمين سال کنکور سراسری را به هم استانی ها تبریک گفت و افزود: امیدواریم دانش آموزان یزدی همچنان بتوانند در کسب علم ودانش پیش قدم باشند.

همچنین رادمنش عضو شورای اسلامی شهر یزد این موفقیت را نتیجه تلاش دانش آموزان وحمایت مدیران، معلمان وخانوادها از آنها دانست وافزود: استان یزد همچنان مثل سالهای گذشته توانست رتبه اول را در کشور در کنکور سال94 کسب کند و امیدواریم بتوانیم در سالهای آینده هم در این زمینه رتبه نخست را داشته باشیم.

شیرزاد مدیر کل آموزش و پرورش استان هم در این جلسه ضمن تشکر از شورای اسلامی شهر یزد در زمینه برگزاری این جلسه اظهاراميواري نمود: با کمک 2میلیارد تومانی شورای اسلامی شهر به آموزش وپرورش بتوانیم ضمن بازسازی مدارس فرسوده، خدمات مناسبی را برای دانش آموزان فراهم کنیم.

البته در حاشیه این جلسه والدین یکی از برگزیدگان کنکور سراسری ضمن تشکر از شورای اسلامی شهر یزد گفت: این برای اولین بار است که بعد از آموزش وپرورش ، یک ارگان مثل شورای اسلامی شهر یزد از ما تجلیل می کند و این خود روحیه بالایی را در این دانش آموزان  ایجاد می کند.

در پايان از برگزيدگان برتر كنكور 94 با اهداي لوح سپاس و هديه تجليل به عمل آمد.

گفتنی است که استان یزد چند سال متوالی است که در کسب رتبه اول کنکور سراسری پیش قدم است و امسال هم در بیست و يكمين سال برگزاری کنکور باز رتبه نخست کشوری را به خود اختصاص داد.