بودجه 97 و ستاد بازآفرینی شهری بررسی شد

بودجه 97 و ستاد بازآفرینی شهری بررسی شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد، رئیس شورای شهر در آغاز جلسه علنی شنبه 2 دی ماه با تبریک ولادت حضرت عیسی مسیح و تسکر از اقدام سازمان فرهنگی شهرداری در شب یلدا گفت: سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری اقدام ارزشمندی را در برگزاری مراسم با حضور جمعی از فرزندان تحت پوشش موسسات خیریه و همراهی صدا وسیما انجام دادم که از دست اندرکاران این مراسم تشکر می کنم.
عضو هیات رئیسه شورا در نطق پیش از دستور حق پارک خودروها در کنار خیابان ها را یادآور شد و تصریح کرد: شرکتی که این طرح را انجام می داد در حدود 30درصد مبلغ دریافتی را به شهرداری پرداخت می نمود و با توجه سوالات مردم در بحث حق پارک خودرو خواستار توجه بیشتر به این بحث شد.
کاشفی زاده در ادامه ساختمان منطقه دو شهرداری و منطقه تاریخی را نیازمند مقاوم سازی و ساختمان مناسب تر دانست و نظر به زلزله های اخیر در کشور گفت: ساختمان سازی ها باید با دقت نظر بیشتری انجام شود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر با اشاره به طرح پارک باغ ملی بر تسریع در این پروژه تاکید کرد و خواستار تکمیل آن تا قبل از عید نوروز شد.
تشکیل ستاد نوروزی، جداکننده های نصب شده در خیابان ها و پارکینگ خیابان قیام از دیگر مواردی بود که کاشفی زاده در نطق پیش از دستور به آنها پرداخت.
عباسی رئیس کمیسیون عمران شورا در نطق پیش از دستور ضمن تشریح بازدیدهای کمیسیون از کارگاه تقاطع خلیج فارس و آزادسازی های صورت گرفته، اظهار امیدواری کرد تا بهار 97 شاهد افتتاح و استفاده مردم از این پروژه باشیم.
شایق عضو شورای شهر در این جلسه به موضوع مدیریت یکپارچه شهری اشاره واستفاده از کارشناسان خبره در مباحث شهری را خواستار شد.
حضور رییس سازمان برنامه وبودجه در خصوص بودجه 97، بررسی ستاد بازآفرینی شهری باحضور مدیرکل راه وشهرسازی و تجلیل از رانندگان منضبط به مناسبت هفته حمل ونقل از دیگر برنامه های این جلسه شورای اسلامی شهر یزد بود.