بررسی عملکرد ستاد مبشر غدیر شهرداری در صحن علنی شورا

بررسی عملکرد ستاد مبشر غدیر شهرداری در صحن علنی شورا

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد

دویست وبیست و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد با حضور محمد رضا عظیمی زاده شهردار، و با محوریت بررسی نامه های ارجاعی به شورا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رئیس شورای اسلامی شهر یزد ، با تسلیت و تبریک شهادت سردار سرافراز، شهید حسین همدانی به خانواده‌ی گرامی و بازماندگان و دوستان و همرزمانش و به مجموعه پر افتخار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این رزمنده‌ی قدیمی و صمیمی و پر تلاش، جوانی پاک  خود را در جبهه‌های شرف و کرامت، در دفاع از میهن اسلامی و نظام جمهوری اسلامی گذرانید و مقطع پایانی عمر با برکت و چهره‌ی نورانی خود را در دفاع از حریم اهل‌بیت علیهم‌السلام و در مقابله با نظام تکفیری و ضد اسلام سپری کرد.

 حجت الاسلام شیخ عباس زارع با اشاره به نامگذاری سال 94 به «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» گفت: همه مردم با ادیان و مذاهب گوناگون ، در حرکت‌های مختلف فرهنگی و سیاسی سعی کنند از اختلافات پرهیز کنند تا  تحت رهبری مقام معظم رهبری ان‌شاء‌الله بتوانند این جامعه را به سرانجام خوبی برسانند.

در ادامه این جلسه عملکرد ستاد مبشر غدیر در صحن شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و عظیمی زاده شهردار یزد در این زمینه افزود: در این ستاد برنامه های خوبی انجام گرفت و جشن ها و مراسم های  مختلف و زیادی در نظر گرفته شده بود که حادثه منا در برگزاری این جشن ها تاثیر گذاشت.

راه اندازی 110 ایستگاه مبشر غدیر در سطح شهر، سلسله جشن های دهه امامت و ولایت، جشنواره بادبادکها در پارک کوهستان، نمایش خیابانی ،افتتاح باشگاه مبشران غدیر و اجرای پرده خوانی غدیر از مهمترین برنامه هایی بود که توسط ستا مبشر غدیر انجام شده بود.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد ضمن تشکر وقدردانی  از عوامل ستاد مبشر غدیر و برگزار کنندگان هفدهمین کنگره بین المللی نهج البلاغه گفت: این دو برنامه در یزد  بسیار خوب برگزار شد و مدیریت آن بسیار عالی بود و شورای اسلامی شهر از اینگونه برنامه ها حمایت خواهد کرد.

همچنین در ادامه این جلسه با اهداء شاخه گل به تني چند از اعضاي شورا، روز بازنشستگان و همچنين روز پزشك و هفته دفاع مقدس گرامی داشته شد و رئیس شورای اسلامی شهر یزد در این زمینه گفت: امیدوارم جامعه امروز و فردای ما همواره از برکات وجودی و تجربیات ارزنده شما گرانمایگان، بهره ور و بهره مند باشد.

در پایان این جلسه نامه های ارجاعی به شورا، مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت.