بررسي مشكلات محله محمودآباد در شوراي اسلامي شهر يزد

بررسي مشكلات محله محمودآباد در شوراي اسلامي شهر يزد
مشكلات و معضلات محله محمودآباد در تالارشوراي اسلامي شهريزد مورد بحث و تبادل نظرقرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر يزد – در يكصد و بيست و نهمين جلسه شوراي اسلامي شهريزد مشكلات و معضلات محله محمودآباد با حضور اعضاي شورا، شهردار، مدير منطقه يك شهرداري و اعضاي شورايار و اهالي محله در تالار شورا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در اين جلسه اجراي طرح 24 متري محمودآباد ، احداث پارك درون محله اي و همچنين ايجاد فرهنگسرا و ساخت آموزشگاه جهت تحصيل فرزندان،آزادسازي كامل مسير خيابان مشيرالممالك، اتصال بلوار شعرباف و به بلواراستقلال، اجراي طرح 24 متري غربي،شرقي كوچه توران توسط اهالي محل مطرح شد.
سيده حميده وزيري نائب رئيس شوراي اسلامي شهر يزد در اين جلسه خدمت كردن به مردم را سعادتي براي خود و اعضاي شورا دانست و اظهار اميدواري كرد: با همكاري اعضاي شورا ،شهرداري و مردم مشكلات پيشروي اهالي محل رفع گردد.
وحيد رضا خباززاده سخنگوي شوراي اسلامي شهر با اشاره به بازديد از محله محمودآباد، مشكلات آن محل را بسيار خواند و تصريح كرد: با توجه به اينكه اين محله جزء محلات محروم شناخته مي شود ولي با وجود مردم بزرگ آن محله غني اي مي باشد با اين وجود اميد است با همكاري و همفكري اهالي محل مشكلات رفع و در آينده نزديك اين محله آبادترشود.
حجت الاسلام مطهريان عضو سومين دوره شوراي اسلامي شهر با اشاره به 6 درخواست اهالي محل اظهار اميدواري كرد : اين شش مورد در طول سومين دوره شوراي شهر رفع گردد و اعضاي شورا آمادگي خود را براي همكاري با اهالي در جهت رفع اين مشكلات اعلام مي كند.  
شهرداريزد در اين جلسه ضمن بيان اينكه توسعه امكان پذير نيست مگر با همت اهالي محل كه اين همت بسيار ارزشمند مي باشد گفت: 24 متري بوستان در حال حاضر مصوب گرديده و در سالجاري نيز اعتباري به آن تخصيص داده شده است و اميد است اين پروژه تا پايان امسال به اتمام برسد.
وي تصريح كرد: در سال جاري پنج پروژه مطرح شده، توسط اهالي اين محله به صورت اماني آغاز مي شود.
مدير منطقه يك شهرداري تكميل رفوژ مياني، نصب سنگ جدول، آسفالت و نصب سيستم آبياري قطره اي و ايجاد فضاي سبز در بلوار استقلال ، تكميل ميدان مشير ، اصلاح هندسي بلوار شعرباف و زيرسازي و آسفالت كوچه شعرباف از جمله اقداماتي دانست كه اين شهرداري طي چند ماه اخير انجام داده است.
قانع اعتبار امسال و سال گذشته زيرسازي و آسفالت را 8 ميليارد ريال ذكر كرد و خاطرنشان ساخت: با توجه به اينكه منطقه يك شامل كوچه ها و خيابانهاي متعددي مي باشد براي اينكه عدالت در محلات برقرار شود اين شهرداري تنها مي تواند 10 هزار متر مربع كوچه ها و محلات را آسفالت نمايد.