بررسي تفريغ بودجه سالهاي 74 لغايت 90 در جلسه شوراي اسلامي شهر يزد

بررسي تفريغ بودجه سالهاي 74 لغايت 90 در جلسه شوراي اسلامي شهر يزد
ششصد و سي و نهمين جلسه شوراي اسلامي شهر يزد با حضور اعضاي شورا و شهردار برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر يزد - حجت الاسلام و المسلمين حميد رضا مطهريان رئيس شوراي اسلامي شهر يزد ضمن تبريك ميلاد باسعادت منجي عالم بشريت حضرت صاحب الزمان (عج) گفت : انتظار در روايتي از رسول اكرم (ص) به عنوان افضل الاعمال اشاره شده است . لذا همان طور كه با تمام وجودمان منتظرعزيزانمان هستيم بايد با همه وجود در انتظار آن حضرت باشيم.
وي فرج را آسايش و امنيت عنوان كرد و افزود : با ظهور منجي بشريت حضرت صاحب الزمان (عج) همه گره ها ، بن بست ها و غيره باز مي شود وديگر هيچ كس در كره زمين رنج نمي برد و همه جامعه به آرامش روحي و فكري جسمي نائل خواهند آمد ديگر به كسي ظلم نمي شود بنابراين ما بايد منتظر اين روز را باشيم تا انشاء ا... پليدي ها، ناامني ها و ستم ها از بين برود و مدينه فاضله در جامعه ايجاد گردد. 
سپس محمدرضا عظيمي زاده شهرداريزد با بيان اينكه طرح هاي ميدان آيت ا... خاتمي و اطلسي در حال تهيه مي باشد؛ خبر داد: با توجه به پايان قرارداد پايانه شهيد صلواتي در ورودي جنوبي شهر ، اين پايانه موقتاً به ميدان امام علي (ع) منتقل شد و اتوبوس هاي بافق و بهاباد به اين محل منتقل مي گردد و درحال رايزني هستيم كه مكاني مناسب درورودي جنوبي براي اينكارآماده نمائيم.
وي بااشاره به اتمام مطالعات طرح هاي تقاطع غيرهمسطح حضرت ابوالفضل (ع) و ابوذر تصريح كرد: پيگيري هاي لازم جهت اخذ مجوز از شوراي اسلامي شهر براي انعقاد قرارداد با پيمانكار مربوطه جهت شروع عمليات عمراني تقاطع غيرهمسطح حضرت ابوالفضل (ع) صورت گرفته است كه اميد است هرچه زودتر بتوانيم با حمايت شورا نسبت به اجرايي شدن اين طرح اقدام نماييم.
عظيمي زاده برساماندهي پارك شادي در حال حاضرتاكيد كرد و گفت : قرار است غرفه هاي نابسامان آن محل تخريب و فضاي سبز و وسايل بازي جايگزين آنها شود همچنين كفسازي ، روشنايي و پيست اسكي درآن محل و غيره اجرا و ساماندهي شده است.
وي خاطرنشان ساخت : در حال حاضر مرمت بسياري از پياده روهاي سطح شهرتوسط شهرداري يزد اتمام شده يا درحال انجام مي باشد.
وي اظهارداشت : ميدان ورودي شهرك صنعتي ، ميدان و بلوار دسترسي جاده شهرك به كمربندي ، ادامه بلواربهمن ، ادامه بلوار شهداي گمنام اجرا و يا درحال تكميل مي باشد.
عظيمي زاده براجراي آسفالتهاي 20 متري اسكان ، بلوار دهه فجر و بلوارجانبازتاكيد نمود و درپايان به خريد ماشين خط كشي و ضرورت تجهيز شهرداري به ماشين آلات خدماتي اشاره كرد.
در ادامه براساس دستوركارجلسه و باحضوركارشناسان مربوطه موضوع تفريغ بودجه سالهاي 74 لغايت90 شهرداري مطرح و موارد پس از توضيحات كارشناسان مورد بحث و بررسي و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر گرديد يك نسخه از آن به اعضا داده شود تا با بررسي بيشتر درآينده نزديك مورد تصويب نهايي قرار گيرد.