با حضور رئیس شورای اسلامی شهر یزد برگزار شد: جلسه بررسی مشکلات بیمارستان موقوفه گودرز

با حضور رئیس شورای اسلامی شهر یزد برگزار شد: جلسه بررسی مشکلات بیمارستان موقوفه گودرز

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد

حجت الاسلام شیخ عباس زارع رئیس شورای اسلامی شهر یزد با حضور در بیمارستان موقوفه گودرز مشکلات این بیمارستان را از نزدیک بررسی کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد به همراه دکتر منتظری رئیس بیمارستان گوردز و مدیران بخش های بیمارستان  ابتدا از بخش های عفونی، اعصاب وروان و بخش نگهداری کودکان نارس بازدید کردند.

در ادامه محیط داخلی و بیرونی بیمارستان مورد بازدید قرار گرفت گه مشکل ترافیکی در ساعات ملاقات در جلوی اورژانس بیمارستان مهمترین مشکلی بود که به آن اشاره شد.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد ضمن تشکر از زحمات مدیران و کارکنان این بیمارستان در زمينه ارائه خدمات مطلوب به بیماران گفت: در راستاي تملکات اطراف بیمارستان در جهت ایجاد پارکینگ باید نشستی با مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و مهندس عظیمی زاده شهردار برگزار شود تا این مشکل بصورت تخصصی مطرح و برطرف شود.

فرهنگ سازی و تبلیغات شهری برای بیمارستان گودرز از دیگر مباحثی بود که در این نشست مطرح شد و حجت الاسلام شیخ عباس زارع در این زمینه افزود:  می توان با امضاء تفاهم نامه با سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری این مشکل را برطرف نمود.

همچنین در ادامه بازدید نشستی صمیمی در محل دفتر رئیس بیمارستان برگزار شد و دکتر منتظری گزارشی از اقدامات انجام شده و خدمات جدید در بیمارستان را ارائه نمود.