بازدید اعضای کمیسيون نظارت شورای اسلامی شهر یزداز چند پروژه

بازدید اعضای کمیسيون نظارت شورای اسلامی شهر یزداز چند پروژه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد

رئیس و اعضای کمیسيون نظارت وپیگیری شورای اسلامی شهر یزد به همراه مهندس فعالی معاونت شهرسازی شهرداری از پروژه عمرانی در حال ساخت در باغ ملی بازدید کردند.

اعضای کمیسون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر یزد در بازدید از این پروژه اعلام کردند:  از جمله پروژه‌هایی که باید به سرعت نسبت به ساماندهی آن اقدام شود محوطه‌سازی استخر باغ ملی می باشد که محوطه این استخر از چند ماه پیش تخریب و به پارک باغ ملی اضافه شده که باید هرچه سریع‌تر ساماندهی شود.

گفتنی است استخر باغ ملی چند سالی غیرقابل استفاده بود که از سوی اداره کل ورزش و جوانان به شهرداری یزد بازگردانده شد تا جهت گسترش فضای پارک مجاور آن استفاده شود.

اعضا در ادامه ازپروژه پارک مهرآوران بازدید کردند که پیشرفت عملیات عمرانی وفضای سبز آن  موردنارضایتی نسبی اعضای شورا قرار گرفت و برتسریع برای آماده سازی این پارک برای استفاده شهروندان و مسافران در ایام عید نوروز تاکید شد.

هم اکنون  كفسازي و پياده روسازي پاركهاي مهرآوران در دست اقدام می باشد

فعالی معاون شهرسازی شهرداری با اشاره به مساحت 2 هزار هکتاری پارک مهرآوران، افزود: تاکنون فضای بازی کودکان، 4 ایستگاه ست ورزشی، آلاچیق، پیست اسکیت، مسیر دوچرخه‌سواری و محل گفت‌وگو و آبنما برای این پارک طراحی شده است.