بازديد اعضاي شوراي اسلامي شهر يزد با امامزاده سيد جعفر(ع)

بازديد اعضاي شوراي اسلامي شهر يزد با امامزاده سيد جعفر(ع)
به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر يزد - تني چند از اعضاي شوراي اسلامي شهر يزد با حضور مديركل اوقاف و امورخيريه استان، مدير كل اوقاف و امورخيريه شهرستان ، مديريت آستانه امامزاده ، معاونت حمل ونقل و ترافيك شهرداري ، مدير منطقه يك شهرداري ، مديران عامل سازمانهاي پاركها و فضاي سبز ، فرهنگي ورزشي شهرداري از امامزاده سيد جعفر(ع) بازديد نمودند.
در اين بازديد ضمن ارائه گزارش از عملكرد و ارائه خدمات به زائرين و شهروندان بر حمايت و همكاري مسئولين استان به امامزاده تاكيد گرديد.
همچنين احداث درمانگاه و يا استقرارتيم پزشكي در زمانهاي خاص ، زيباسازي وساماندهي وسايل بازي كودكان و پاركينگ ، نصب علائم راهنمايي و رانندگي در اطراف امامزاده ، احداث پل عابر پياده مكانيزه جنب امامزاده از جمله پيشنهادات مطرح شده در اين بازديد بوده است.
رئيس شوراي اسلامي شهر يزد بر تعامل و همكاري جهت بهبود وضعيت امامزاده تاكيد نمود وتصريح كرد : اين امامزاده از نظر ظاهر و ارائه خدمات نسبت به گذشته بسيار بهتر شده است لذا بايد براي بهتر شدن وضعيت موجود با همكاري و مشاركت مسئولين تلاش مضاعف صورت گيرد.
اعضاي شوراي اسلامي شهر يزد در ادامه لزوم احداث پاركينگ بر معبر ، محدوديت در دفن اموات در مجاورت امامزاده ، احداث سالن اجتماعات با ظرفيت بالا، ايجاد دفتر خدمات زائرين را به مسئولين مربوطه پيشنهاد نمودند.