ایجاد پارک بزرگ قرآنی در یزد

ایجاد پارک بزرگ قرآنی در یزد
دویست و پنجاه و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر یزد با حضور 9 نفراز اعضا در صحن علنی شورا برگزار گردید.
به گزارش سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد - ابتدا ، محمد فقیه خراسانی رئیس شورای اسلامی شهر پیرامون نتایج مثبت سفر خود به تهران وملاقاتی که با آقای چمران وپاره ای از مسئولین شهرداری تهران را اعلام نمود و پیشنهاد کرد که باید یک نفر از شهرداری یزد در تهران حضور یافته واز تجارب آنان در این شهرداری استفاده گردد.
سخنران دوم این جلسه سید علی محمد میرحسینی رئیس کمیسیون خدمات شهری ، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر پیرامون مشکلات موجود درکارخانه کمپوست و همچنین خودنمایی معایب ونواقص در جریان راه اندازی آزمایشی کارخانه مطالبی عنوان و ذکرکرد که انتخاب کارخانه تراکتورسازی به عنوان مجری پروژه با توجه به نداشتن رزومه کاری  و علم و اطلاع تجربه لازم، به نظرچندان مناسب نبوده و این شرکت با سعی و خطا و نداشتن تجربه و علم کافی در این زمینه به کار پرداخته است.
 وی در پایان اظهار امیدواری نمود که کارخانه کمپوست با استفاده از کارشناسان مجرب و تجارب شهرداریهای دارای این تکنولوژی مورد بهره برداری قرار گیرد.
سخنران سوم جلسه محمد رضا کوچک زاده رئیس کمیسیون عمران توسعه پیرامون مسائل ومشکلات کمیسیون ماده100 و پل غیرهمسطح چهارراه معلم و مشکلات مالی آن در زمینه آزادسازی املاک حاشیه آن و همچنین پیرامون انتخاب مشاورین کمیسیون عمران و چگونگی گزارش آنها مطالبی عنوان نمود.
در ادامه این جلسه به پارک قرآنی اشاره گردید که مقرر شد در راستای تعمیم وگسترش فرهنگ قرآنی وایجاد پارکی که بتوان داستانها وروایات قرآنی را بصورت المان ویا در فضایی فیزیکی به نمایش گذارد مبلغ سیصد میلیون ريال جهت مطالعات این پارک با اتفاق آرا مورد تصویب شورا قرار گرفت.
ضمناً در مورد جانمایی پارک مربوطه قرار شد ظرف دوهفته محل هایی که امکانات بالقوه ای برای این امر مهم دارد معرفی تا تعیین تکلیف گردد.
انتهای خبر