افتتاح شهرداری ناحیه یک منطقه سه

افتتاح شهرداری ناحیه یک منطقه سه

با حضور تني چند از اعضای شورای اسلامی شهر یزد و مهندس محمدرضا عظیمی زاده شهردار ، معاونین وي ، مديران مناطق يك ، سه و ناحيه تاريخي ، تني چند از مديران عامل سازمانها و كارشناسان شهرداري ، مراسم افتتاحیه شهرداری ناحیه یک منطقه 3 واقع در کوچه نهم بلوار آزادگان یزد برگزار شد.

به گفته سخنگو و روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد- رئیس شورای اسلامی شهر یزد در این مراسم با اشاره به نیاز مبرم واساسی مردم محله آزادشهر به شهرداری مستقل با توجه به جمعیت وسیع آن گفت: تصویب ایجاد ناحیه یک منطقه سه از مهمترین مصوبات شورا بود که برای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان در شورای چهارم به تصویب رسید.

 حجت الاسلام شیخ عباس زارع در ادامه تفزود:  توفیق خدمت به خلق یک افتخار و از نشانه های محبت خدا به بندگانش  برای مسئولین می باشد  و باید مواظب بود محبت خداوند را حفظ کرد زیرا اگر کار  بندگان خدا را انجام ندهیم باعث افتادنمان از چشم خداوند می شود لذا باید روز به روز تعهد ودلسوزی واخلاص خودمان را بالاببریم وبا وظیفه شناسی به وظایفمان عمل کنیم که روسفید نزد حضرت حق باشیم.

وی اضافه نمود یک چهارم جمعیت شهر در منطقه آزادشهر ساکن است وبه مردم شریف و متدین این منطقه باید توجه بیشتری شودوخدمتی در شان مردم ارائه گردد.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد در خاتمه در ادامه یارآور شد: خدمت رسانی یکی از بهترین راههای تقرب به خدای سبحان است و  هر کاری که انسان را در رسیدن به این کمال یاری کند ارزشمند است

همچنین مهندس محمد رضا عظیمی زاده شهردار یزد در این مراسم  اظهار داشت یکی از سیاست های شورای چهارم توجه به محلات کمتر توسعه یافته وعمق محلات شهر می باشد که در این راستا یکی از خدمات ارزشمند اعضای محترم شورا تصویب ناحیه یک منطقه3 در منطقه آزادشهر می باشد.