اعضاء شورای اسلامی شهریزد درجمع ساکنین محله مسجد ابوالفضل (ع) حضور يافتند

اعضاء شورای اسلامی شهریزد درجمع ساکنین محله مسجد ابوالفضل (ع) حضور يافتند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد حمیده وزیری نائب رئیس ، وحیدرضا خباززاده عضو کمیسیونهای برنامه و بودجه و عمران و خدمات شهری این شورا به اتفاق مهندس کشفی مدیر منطقه 3 شهرداری و مهندس مرشدی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز و تنی چند از کارشناسان منطقه 3 شهرداری و سازمان پارکها در جمع ساکنین محله مسجد ابوالفضل (ع) قاسم آباد حضور یافتند.

     این گزارش حاکی است اهالی ، مسائل و مشکلات این منطقه را اعلام نمودند که برخی از آنها عبارتند از : مشخص نمودن وضعیت زمینهایی که بلاتکلیف رها شده و در حال حاضر مسائل و مشکلات زیست محیطی را برای اهالی ایجاد کرده است ، احداث ادامه بلوار امیر کبیر ، نداشتن زمین ورزشی ، نامگذاری کوچه ها ، کمبود پارک و فضای سبز .

     بر اساس این گزارش حمیده وزیری اظهار داشت : در سال آینده رسیدگی به امور محلات مد نظر است مخصوصاً انجام اقداماتی جهت آسایش و آرامش افرادی که حضور بیشتری در محلات و منزل دادند مثل بانوان خانه دار و بچه ها .

   وحیدرضا خباززاده نیز تصریح کرد : یکی از دغدغه های اصلی شورا برطرف نمودن معضل زمینهای رها شد که این مسئله را در دست بررسی دارد که چه کنیم تا زمین رها نشود و جهت حصارکشی و یا ساخت و ساز آن سریعاً اقدام شود .

   مهندس کشفی مدیر منطقه 3 شهرداری اظهار داشت اینگونه نشستها کمک می کند به تبادل افکار و اطلاعات و شما شهروندان از وضعیت شهرداری و پولی که به عنوان عوارض می دهید آگاه می شوید