اخبار کوتاه شورای اسلامی شهر یزد

اخبار کوتاه شورای اسلامی شهر یزد
دیدار اعضای شورای اسلامی شهر یزد با مددجویان سازمان بهزیستی استان یزد
شورای اسلامی شهر یزد در راستای اکرام مددجویان سازمان بهزیستی استان ضیافت افطاری با حضور استاندار ، اعضای شورا و مسئولین استان یزد برگزار نمود.
به گزارشسخنگوی شورای اسلامی شهر یزد- تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر یزد خانمها وزیری و حیدری و آقایان فقیه خراسانی ، پارسائیان ، میرحسینی ، حجت الاسلام مطهریان و خباززاده یزدی با حضور در ضیافت افطاری با مددجویان بهزیستی دیدار و از مرکز شیرخوارگاه سازمان بازدید نمودند.
 
بازدید اعضای کمیسیون خدمات شهری شورای شهر از پایانه جدید مسافربری یزد
 در راستای افتتاح فاز یک پایانه جدید مسافربری یزد مقارن با عید سعید فطر سه تن از اعضای کمیسیون خدمات شهری حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر ( آقایان میرحسینی و پارسائیان و خانم حیدری ) از این پایانه بازدید کردند.
در طی این بازید مقررگردید در این هفته فاز یک پایانه مسافربری یزد به بهره برداری برسد.
 
بازدید اعضای شورای اسلامی شهر یزد از روزنامه ابتکار
تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر یزد ( خانم وزیری ، آقایان پارسائیان ، کوچک زاده ، مطهریان ، میرحسینی و خباززاده یزدی ) با دعوت قبلی از سوی روزنامه ابتکار از این نشریه بازدید کردند.
به گزارش سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد - در این بازدید محمد رضا تقوایی مدیرعامل منطقه ویژه فوق تخصصی پارادایس یزد گزارشی از اقدامات این نشریه طی سالهای اخیر ارائه نمود و از افتتاح فروشگاه آن لاین مواد غذایی پارادایس به زودی خبرداد.
سپس اعضای شورای شهر یزد ضمن تبریک عید سعید فطر پیشنهادات خود را جهت افزایش بهره مندی از این نشریه ارائه و آمادگی خود را در مورد پیشنهادات آنها در امر مسائل شهری اعلام نمودند.