اخبار کوتاه دویست و هشتاد و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر یزد

اخبار کوتاه دویست و هشتاد و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر یزد
آغاز آسفالت زیرگذرمعلم
به گزارش سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد – شهرداریزد درجلسه دویست و هشتاد و هفتمین شورای اسلامی شهریزد در حال حاضر مهمترین پروژه سطح شهر را پروژه زیرگذرو میدان معلم ذکرکرد و خاطرنشان ساخت: آسفالت زیرگذرمعلم آغاز شده است و این پروژه در شب میلاد هشتمین اختر تابناک ولایت حضرت امام رضا(ع) با نورافشانی افتتاح می شود.
وی ضمن بیان اینکه در راستای اجرای میدان 40 متری معلم بخش قابل توجه ای مورد تملک شهرداری قرار گرفته است افزود: در حال حاضر بخشی از اداره کارو امور اجتماعی استان تخریب شده و امید است در آینده نزدیک میدان معلم با شعاع 40 متر افتتاح گردد.
افتتاح کامل کارخانه کمپوست در گرو رسیدن به ظرفیت استاندارد تولید اسمی
به گزارش سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد - شهرداریزد بااعلام اینکه کارخانه کمپوست درحال حاضرآماده تحویل می باشد تصریح کرد: کارخانه هنوز به ظرفیت اسمی خود نرسیده درصورت رسیدن به ظرفیت اصلی و استاندارد، کارخانه توسط شهرداری تحویل گرفته می شود.
تعیین نمایندگان شورای اسلامی شهر یزد در ادغام شهرهای همجوار
به گزارش سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد - در این جلسه مقرر گردید آقایان کوچک زاده و پارسائیان از سوی شورای اسلامی شهر و آقای فقیه خراسانی از سوی شورای اسلامی شهرستان و استان پیگیری ادغام شهرهای همجوار باشند.
دیداراعضای شورای اسلامی شهر یزد با فرماندهی محترم نیروی انتظامی استان یزد
فرمانده محترم نیروی انتظامی استان به اتفاق هیات همراه در دویست و هشتاد و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر یزد حضور یافته و پیرامون مشکلات و مسائل امنیتی شهر با یکدیگر بحث وتبادل نظر نمودند.
به گزارش سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد – درابتدا جلسه اعضای شورای اسلامی شهریزد ضمن خیرمقدم گویی به میهمانان جلسه از نیروی انتظامی استان خواستارهمکاری درراستای کاهش حاشیه نشینی،جمع آوری تکدیگری و کارگران و افاغنه معابر سطح شهر، همکاری درجهت کاهش تخلفات ساختمانی،تعامل بین شهرداران مناطق شهر با نیروی انتظامی، ایجادپاسگاه ویژه عملکردحوزه شهرداری وتشکیل کارگروه جهت تعامل و همکاری بیشتربین نیروی انتظامی وشهرداری شدند.
/تاکید فرمانده نیروی انتظامی استان یزد/
اجرای سریعتر نصب دوربین های کنترل سرعت در سطح شهر
در این دیدارسردار علی اکبریان فرمانده نیروی انتظامی استان یزد خواستار تعیین تکلیف وضعیت ترافیکی میدان امام حسین (ع) ، نامگذاری یکی از میادین شهر بنام پلیس و نصب دوربین های مداربسته برای کنترل معابر شد و از کلیه مسئولین شهر واستان خواست در راستای امنیت شهرو مردم ، از هر جهت با نیروی انتظامی همکاری نمایند.
وی همچنین خواستار افزایش تعامل بین نیروی انتظامی و شورا گردید.
در این راستا آقای میرحسینی به عنوان رابط بین شورای شهر و نیروی انتظامی تعیین گردید تا با همکاری سایرنمایندگان نسبت به تسهیل و روانی در امور فی مابین اقدام نماید.
محل استقرار مرکز نظارت تصویری به زودی به بهره برداری می رسد
شهرداریزد همچنین در این دیدار در رابطه با نظارت تصویری معابر شهری خاطرنشان ساخت: درحال حاضرمحل استقرار مرکزنظارت تصویری آماده شده و بسترهای لازم الکترونیکی ایجاد شده و به زودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.