اخبار شورای اسلامی شهر یزد

اخبار شورای اسلامی شهر یزد
افتتاح مقرمشترک اجرائیات شهرداری و نیروی انتظامی یزد
در راستای برخورد و جلوگیری از ناهنجاری های موجود سیما و منظر شهری و رفع سدمعبر و جلوگیری از تکدی گری در معابر شهری و گودبرداری ها و ساخت وسازهای غیرمجاز و تخلیه زباله و نخاله درمعابر و حریم شهر و تخلفات مرتبط با شهرداری در سطح شهر با هماهنگی نیروی انتظامی وشهرداری به جهت تعاملات هرچه بیشترمحل سابق شهرداری منطقه سه واقع در بلوار شهید صدوقی مقابل محله اهرستان به مقر مربوطه تخصیص داده شد لذا به همین منظور ساختمان مربوط ساعت11 صبح روز چهارشنبه مورخ 12 اسفندماه سالجاری مقارن با سالروز میلاد پیامبر اعظم(ص)کار خود را به صورت رسمی آغاز می کند.
 لازم به ذکر است : عوامل اجرائیات شهرداری و همچنین عوامل ذیربط در نیروی انتظامی در آن مستقر می یابند تا بدون تشریفات اداری و در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانند به تخلفات مربوطه رسیدگی و به موقع جلوگیری نمایند.
افتتاح ساختمان منطقه سه شهرداری یزد
ساختمان منطقه سه شهرداری یزد از تاریخ 15 بهمن ماه سالجاری به قاسم آباد – بلوار فردوسی – جنب مدرسه سماء انتقال گردید . از کلیه متقاضیان و ارباب رجوع درخواست می شود جهت انجام کلیه امور به این ساختمان مراجعه نمایند ضمناً ساختمان قبلی منطقه سه به کلی تعطیل گردیده و به سایرواحدها تحویل داده شده است.
 شایان ذکر است ساختمان جدید منطقه سه شهرداری دارای 3500مترمربع وسعت در سه طبقه اداری و یک طبقه پارکینگ می باشد و دراین ساختمان جهت رفاه حال ارباب رجوع محوطه و پارکینگی مناسب همراه با بایگانی مدرن و اتوماسیون اداری درنظرگرفته شده است.
آزادسازی املاک مطلق به نیروی انتظامی حدفاصل میدان ابوذر تا پل قطار کاشانی
با همکاری و تعامل شهرداری و نیروی انتظامی یزد عقب نشینی خیابان حدفاصل میدان ابوذر تا پل قطار کاشانی از طریق نیروی انتظامی صورت گرفت. امیداست تا پایان سالجاری نسبت به تعریض ، جدول گذاری و آسفالت اقدامات مقتضی صورت گیرد تا انشاءا... در ایام تعطیلات عید مردم بتوانند استفاده مناسب از آن بنمایند.
اصلاح هندسی میدان ابوذر
در جلسه شورای اسلامی شهر یزد با حضور اعضاشورا ،شهردارو معاون عمرانی شهرداری مقررگردید طرح اصلاح هندسی میدان ابوذروایجاد میدان به شکل بیضی قبل از پایان سال در این میدان اجر گردد.
طرح زیرگذر و میدان چهارراه مهدیه
در جلسه شورای اسلامی شهر یزد ، شهرداری مکلف گردید تا اقدامات لازم در زمینه ایجادزیرگذرو میدان چهارراه مهدیه در اسرع وقت اقدام نماید بدیهی است تا پایان تعطیلات عید نوروز شهرداری موظف است اقدامات اداری در زمینه برگزاری مناقصه محدود یا عمومی و سایر اقدامات مربوطه اقدام تا انشاءا... پس از پایان تعطیلات اقدامات عمرانی در این راستا در محل ایجاد گردد.