اخبار دویست و هشتاد و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر یزد

اخبار دویست و هشتاد و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر یزد
میدان چهارراه معلم اما و اگرها؟؟
گلایه  اعضای شورای اسلامی شهر یزد به اجرای شعاع 20 متری در میدان چهارراه معلم
به گزارش سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد - اعضای شورای اسلامی شهر یزد بر اجرای شعاع 20 متری میدان چهارراه معلم اعتراض نموده و این میدان را عامل اصلی ترافیک شدید در آن منطقه می دانند و خواستار هرچه سریعترآزادسازی و تملک املاک اطراف این چهارراه و تخریب آنها و اجرای شعاع 40 متری در آنجا شدند.
یکی از اعضای شورای شهر نیز بر تخریب قسمت اداره کارو امور اجتماعی تا زمان به بهره برداری رسیدن این پروژه تاکید کرد. 
 
موقتی بودن میدان 20متری چهارراه معلم
به گزارش سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد - معاون عمرانی شهرداری ضمن بیان اینکه ایجاد میدان 20متری در چهارراه معلم تا اجرای آزادسازی و تملک کامل پروژه موقتی است خبر داد : در حال حاضر تخریب 4 مورد از املاک تملک یافته توسط شهرداری انجام گردیده و همچنین توافق نامه ای با اداره کار و امور اجتماعی جهت آزادسازی و تملک بخشی از آن اداره ، بسته شده است.
 
آیا تیرهای برق مزاحم حد فاصل میدان ابوذر و پل غیرهمسطح شهدای محراب جابجا می شود؟
به گزارش سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد - معاون عمرانی شهرداری خاطرنشان ساخت:درآبان ماه سالجاری پای چراغهای فلزی وسط حد فاصل میدان ابوذروپل غیرهمسطح شهدای محراب  توسط سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نصب وسپس تیرهای برق مزاحم اطراف این خیابان توسط شرکت برق جمع آوری می شود البته یک طرف توسط شهرداری جمع آوری شده است.
 
بلوار ولایت و اما و اگرها؟؟
به گزارش سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد - معاون عمرانی شهرداری بااعلام خبرآغازبه کارپروژه های پیاده سازی مناطق باطراحی مناسب وزیباگفت: اجرای بلوارولایت به پیمانکار ابلاغ شده تاکاررا شروع نماید.
شایان ذکر است آیا سال آینده این بلوار به بهره برداری خواهد رسید؟؟
 
در خواست جامعه نابینایان از شورای اسلامی شهر یزد
مناسب سازی در سطح شهر
به گزارش سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد - تنی چند از اعضای جامعه نابینایان یزد در صحن علنی شورای اسلامی شهر یزد حضور یافته و از شورای شهر تخصیص اعتبار برای مطالعات مناسب سازی در سطح شهر ، همکاری مداوم ومستمر در خصوص مبحث مناسب سازی ، نامگذاری یکی از خیابانها یا ایجاد تندیس با نماد نابینایان در یکی از میادین ، اختصاص دادن مکان مناسب برای تشکل نابینایان و مساعدت جهت همایش روز نابینایان درخواست نمودند.
در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر مقرر گردید جامعه نابینایان درخواستهای خود را به صورت مکتوب به شورا ارسال نمایند تا شورای شهر با بررسی بر موضوعات درخواستی تصمیم گیری نماید.