اجرای برنامه های اوقات فراغت با محوریت سازمان فرهنگی / تمام امکانات برای تسریع روند سرمایه گذاری در پروژه ها به کار گرفته می شود

اجرای برنامه های اوقات فراغت با محوریت سازمان فرهنگی / تمام امکانات برای تسریع روند سرمایه گذاری در پروژه ها به کار گرفته می شود

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی ، اجتماعی ورزشی شورای شهر یزد در برنامه زنده رادیویی صدای شهر گفت: شورای اسلامی شهر یزد با همراهی سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری برنامه های متنوع و شاد با هدف آموزش و رشد آگاهی دانش آموزان و خانواده ها برای اوقات فراغت تابستان در نظر گرفته است.
ونوس عامری با بیان اینکه تلاش می کنیم برنامه های فصل تابستان به دور از تخته سیاه باشد افزود: این برنامه ها شامل تئاتر خیابانی، استند آپ کمدی، بازی های ورزشی و مسابقات نقاشی و کاردستی است که با محوریت مساجد محله برگزار می شود.
رئیس کمیسیون بودجه و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر یزد در ادامه با اشاره به تشکیل کمیته حسابرسی در شورای شهر برای نظارت بر امور مالی شهرداری عنوان کرد: حسابرسی سال های 1394 و 1395 شهرداری انجام شده و گزارشات سال 1396 در حال بررسی است.
عامری اظهار کرد روند بررسی گزارشات مالی شهرداری نظم خوبی گرفته است و در حال تدوین آئین نامه های محکمی برای رفع موارد غیر شفاف هستیم و تلاش می کنیم تمام دارایی مردم در شهرداری تمام و کمال حفظ شود.
وی با دعوت از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در پروژه های عمرانی شهر خاطر نشان کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری تمام تسهیلات ممکن را برای افرادی که قصد سرمایه گذاری به خصوص در زمینه مکان های تفریحی و گردشگری را داشته باشند فراهم می کند تا روند سرمایه گذاری تسریع شود.
رئیس کمیسیون بودجه تسریع کرد حتی سرمایه گذارانی که در خارج از استان و یا کشور زندگی می کنند می توانند با رعایت قوانین و مقررات کشور در تمام پروژه های عمرانی و فرهنگی شهر یزد سرمایه گذاری کنند.